Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Borzasztó ez a várakozás! 5...

Borzasztó ez a várakozás! 5 hetes kismama vagyok és 2 hét múlva megyek dokihoz akkora kaptam időpontot. De már minden félét beképzelek! Nektek is így volt?

Figyelt kérdés

második babámat várom, nem újdonság a terhesség.

23 án teszteltem pozitívat és majd csak 22 én megyek dokihoz. már beképzeltem hogy nem lesz szívhang, elvetélek meg ilyenek !

pedig minden rendben van szerintem,csak én reagálom én.

ti is ennyire vártátok már hogy lássátok már a pici babát az ultrahangon és megbizonyosodjatok hogy minden oké??


2012. márc. 4. 16:04
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi van pár helyesírási hiba, de nehéz gépelni hogy a 2 éves nagylányom is besegít :)
2012. márc. 4. 16:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, mindkét lányomnál így volt. Mindkétszer túl korán mentem. Még 1 hét kellett volna, hogy már legyen szívhangjuk. Aztán meg minden hónapban alig bírtam kivárni az esedékes UH időpontját. Pedig én nem is vagyok túl aggódós fajta.

Ne izgulj, minden oké lesz! És hipp-hopp eltelik az a 2 hét.

2012. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hu de mgnyugtato volt most ezeket elolvasni...énis jovohéten megyek Uhra akkor leszek 6 hetes és 5 napos....alig biromkivárni,és énis állandoan azt képzelem be h nemlesz szivhang meg ilyeneke...elso baba lesz...minden este imádkozom h ne legyen vele baj, nagyon nehezn jott ossze...
2012. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kismamák többsége így van ezzel.Én is. Most várod a két hét múlva esedékes időpontot és akkor megnyugszol.DE másnap már megint beképzelsz valamit! :)

És ez így megy a szülésig.

Később jön a folyás vagy magzatvíz para,stb,stb.Nekem az elsővel nem voltak ilyen kattanásaim,de most...!!! :)

2012. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jaj de jó hogy nem csak én vagyok így.

utána már nem leszek idegbeteg, csak addig míg nem látom őt és hogy ver a kis szive :)

2012. márc. 4. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

...sajnos a kicsi szívverése után is történhet még tragédia....én így jártam..... :((


Ezzel nem idegesíteni akarlak-BIZTOSAN NEM LESZ SEMMI BAJ!-csak én szerintem az egész terhesség alatt ha keres az ember talál valamit ami miatt van min izgulni.... :(


Boldog babavárást kívánok!

2012. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Klári083 válasza:

Sziasztok!

8. hetes kismama vagyok, első babával. Két nap múlva megyek orvoshoz:) már nagyon várom. Volt egy terhességem öt éve, ami sajnos nem maradt meg. Most három hete volt egy elég komoly barnás folyásom,amire kaptam "nöi nemi hormont". Az orvosom ezt mondta az előző terhességem miatt lehet, a hatodik hétben ment el. Most annyira pozítívan állok a dologhoz, nagyon vártuk már. De most meg magamban parázok, és a legboldogabb akkor lennék, ha lenne egy állandó ultrahang a pocurkám mellett, és folyamatosan nézhetném és hallhatnám. :)

:):) Nagyon vigyázzatok magatokra! Graviga,Magne B6:)

2012. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, idegbeteg voltam, de egészen addig míg meg nem mozdult érezhetően. (na jó, lehet azóta is. :)))

minden szépet nektek, és kitartás! :)


30 hkm

2012. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!