Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pasimmal szeretkeztünk és...

A pasimmal szeretkeztünk és teherbeestem. Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 12:28
1 2
 11/12 Czinkapanna ***** válasza:
Te döntesz de ne hagyd h befolyásoljanak !!!Mert ha örökbe adod hiányozni fog ha elveteted lehet h nem leszel többé terhes v nehezen fog össze jönni ha megtartod lehet h a pasid el hagy de a te szervezeted és akár hogy is döntesz a te lelki világodnak lesz nehéz :(nekem 3gyermekem van és terhes lettem elvetettem és még így is nehéz nagyon lelkileg ez nem egy könnyű dolog és döntés:(De édesanyádnak mond el mindenképpen mert ők szeretnek és lehet h mérgesek lesznek de csak rájuk számíthatsz:)
2013. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%

én is 18vagyok.Még nem biztos,de szerintem én is kismama,ugyanis nagyon úgy néz ki a jelek alapján :)

Mellesleg ha baba lesz, én megtartom :)


Az, hogy te mit csinálsz teljes mértékben a te döntésed (nem a szüleidé,sem a párodé,mert már 18vagy).Én speciel nem tudnám megtenni,hogy bíráskodjak egy már saját élet felett.Örökbe pedig tuti nem lesz szívem adni,mert már most kíváncsi vagyok,hogy mi van és ha baba,akkor nagyon örülök a korom ellenére is és várni fogom amennyire csak lehet :)


Sok sikert neked! Majd írd meg, hogy döntöttél! :)

2013. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!