Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek az első próbálkozós...

Akiknek az első próbálkozós hónapban összejön a baba, tesztek érte valamit?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egészséges életmód, vitaminok, sport, bármi...vagy egyszerűen "szerencsétek" volt???Adnátok tanácsot??Babát szeretnék, most kezdenénk próbálkozni!
2013. febr. 2. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

először is, legfontosabb, hogy szexelni kel:))

másrészt első próbálkozáskor ne agyalj már ezen ennyit:) ha veletek van gond, nem azon fog múlni, sportoltál-e az elmúlt hetekben

persze jó egészségesen élni amúgy is, de ritka, hogy elsőre összejön, utólag meg könnyű azt mondani, persze, biztos azért volt, mert én egészségesen élnek:)

2013. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* legalább 2 helyesírási hiba miatt elnézést:)
2013. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok sex, no stressz + vitamin.

Mi legalábbis ezt csináltuk. Totál siker recept.


Ne görcsölj rá, sz*rd le. Gondolj bele úgy a dolgokba, hogy kiélvezitek az életet.

Csináljatok sok közös programot, járkáljatok el ide-oda. Közben pedig minden este feküdjetek össze :))


Aktus után alvás! Semmi pisi, meg fürdés! Csak alvás reggelig :)

2013. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, de butaság! Ha pisilnie kell, tartsa vissza? Ha zuhanyozni akar, akkor érezze magát kellemetlenül, mert egy "okos" azt tanácsolta, h nincs pisi, nincs fürdés? Ez LOL.


Kérdező, ne higgy a recepteknek, nincs tuti recept, csak szerencse kérdése, hogy elsőre összejön,vagy sem! Van aki stresszes életet él, cigizik, gyorskajákon él, és mégis összejön elsőre. Vagy a tinilányok, akik gumi mellett lesznek terhesek úgy, h a pasijuk csak egy percre tette be 2 cm-re:)

2013. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk elsőre összejött a baba, teherbeesés előtt egy hónapig szedtem folsavat+B komplex vitamint. De szerintem alapvetően nem a vitaminoktól függ, hanem, hogy fiatal, egészséges-e a szervezeted.
2013. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hát 30 éves múltam, nem tudom menynire számít ez fiatalnak...én annak érzem magam!szedem én is a folsavat és a B-vitamin komplexet!:-)
2013. febr. 4. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!