Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a babának?

Mennyi az esélye a babának?

Figyelt kérdés
4 hónapja hagytam abba a gyógyszert, ha menstruáció után 2 naponta együtt vagyok a párommal akkor nagyobb az esély??Már azért is mert tovább élnek a spermák,nem ovu tesztelek,nem hőmérőzöm. Köszi a válaszokat
2013. febr. 3. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan igy tettem en is ahogyan te:) nekem rendszertelen volt a mensim, szoval csak kb. Re tudtam mikor van pe. :) de azokon napokon minden allo nap, aztan minden 2. Nap! Elsore sikerult, 1 honap probalkozas utan:) szoval siman lehet, homerozni meg nem hinnem hogy kene, hiszen nem olyan regen probalkoztok....azok hasznaljak akiknek sajnos 1 fel even belul nem sikeres ..:( nem kell rafeszulni, ez a titka:-)!!! Drukkkkolok
2013. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha mind2en egészségek vagytok akkor kb 30%.
2013. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat, kedves utolso....akkora butasagot irtal....:)))) honnan tudod, hogy 30??:))) senki nem 30%al indul:))))))csaladomban, es a kornyezetemben szinte mindenki 3 honapon belul esett teherbe, edesanyam ugy mint en az elso honapban....akkor esik teherbe amikor kell! :)
2013. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nekem sem rendszeres főleg a gyógyszer elhagyása miatt :) igyekszem nem ráizgulni a dologra :)
2013. febr. 3. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes:-)!! Sok sikert, minden egyuttletet erezz at a paroddal, es tedd meg szebbe:-)!!!
2013. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Neked pedig gratulálok:)
2013. febr. 3. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem írt butaságot a 30%-os válaszoló. Ez nem az egyéni "találati arány", hanem a nagy átlag az egészséges párokra vetítve. Ebben benne vannak azok is, akik az első hónapban, és azok is, akik egy év múlva esnek csak teherbe. Holott nem védekeznek, és egyiküknek sincs semmi baja.
2013. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nalunk a 2 naponta valo osszebujas hozott sikert :) Elotte naponta egyutt voltunk (igy esett jol), akkor nem jott ossze a baba. 40+1 hetes kismama.
2013. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!