Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik lehetnek a legkorábbi...

Mik lehetnek a legkorábbi jelek a mesi kimaradásán kivül?

Figyelt kérdés
9-én kéne megjönnie de van egy érzésem,hogy nem fog !:((:) Úgy kb egy hetes terhes lehetek,max kettő,de már mikor együtt voltam a párommal rá 4 napra annyit ettem,mint még soha!Egész napom szinte azzal telik,hogy eszek,ha elmegyek a kis gyermekemmel sétálni akkor is bekell menjek a boltba valami nasiért,mert folyamatos étvágy érzetem van!Fehésfolyásom is több mint általában szokott!És úgy látom,hogy a hasam is megvan kicsit puffadva de lehet hogy azt már csak én képzelem be,nagyon bepánikoltam nem a terhesség gyanújától hanem,attól,hogy még most nem szeretnék én legalábbis még egy babát még a kicsi nem lesz nagyobb!A kisgyermekem még cicizik,azt hallottam,hogy ha terhes vagyok akkor a kis gyerek abbahagyja a cicizést de nem tudom sztem nem igaz bár ki tudja!Az első gyermekemnél 4 honapig nem volt semmi tünetem szoval azért vagyok most ebben a helyzetben,hogy ide írtam nektek!
2009. szept. 3. 22:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Elméletileg augusztus 26-án volt peteérésem de rá egy napra vagy kettőre voltunk eggyütt a párommal!
2009. szept. 3. 22:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha méred az ébredési hődet, az sokat elárul. Ha pé után több, mint 14 napig fent marad a hőd, érdemes tesztelned. De ha nem akartok tesót, mért nem védekeztek? A cicizést csak 6 hetes terhesség körül hagyják abba a nagyobbak, akkorra változik meg a tej íze.
2009. szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretnénk mi csak én még nem érzem idelyét de ha ugy van akkor persze h megtartjuk a kis drágát :)Köszönöm válaszod
2009. szept. 4. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!