Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az izzadás lehet tünet a...

Az izzadás lehet tünet a terhesség 4-5. hetében?

Figyelt kérdés
Tegnap-tegnapelőtt óta állandóan izzadok, már zavaró a jelenség. Szombaton nem kellett volna megjönnie. Nem figyelem magamon a jeleket, max tudat alatt, még semmi jele a mensinek, max annyi hogy nem egész 1 fokkal leesett a hőm. De borzasztóan izzadok, és velem ilyen nem szokott lenni. Volt valaki úgy, hogy ezt észrevette magán és kiderült, hogy babás?

2013. febr. 4. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
szombat óta késik, és nem teszteltél?:) hogy bírod ki?:))
2013. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem izzadás, hanem hőérzet volt! Persze másnál járhat ez izzadással is, szerintem tesztelj!
2013. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, én voltam így. nagyon izzadtam és a testszagom is megváltozott. de emellett számos más kísérőtünet is volt, nem csak ez az egy.
2013. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Első: de, teszteltem péntek este, negatív lett, úgyhogy midnen gondolatomat másra irányítom és próbálom nem figyelni magam, nehogy koppanjak. Nehéz nagyon, de nem akarok akkorát csalódni..

Második: ha a hőérzeten olyan hőhullámokat értesz, ami nem jár kifejezetten izzadással... na ilyen is van. Tegnap délután kimentem, hogy megmosakszom mert tuti megizzadtam, aztán kiderült hogy mégsem...

Harmadik: hááát, azért ha akarom figyelni, van egy-két tünetem: szurkál bal oldalt a petefészkem, enyhe mensi szerű görcseim vannak (enyhébbek mint mensi előtt szokott), 10 percenként rohanok a wcre h tuti megjött és semmi, tök száraz vagyok, még vizes folyásom sincs. Tegnap délelőtt és tegnapelőtt krémes folyásom volt.

Izomlázam van az alhasamban, azt nem tudom mitől. De pl. a mellem egyáltalán nem fáj, ha megnyomom egy icipicit érzékeny. Pedig szokott fájni néha mensi előtt, szóval nem az van, hoy érzéketlen :)

2013. febr. 4. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok


azért ezek elég biíztatók, ha babát szeretnél. nekem mind megvolt ezek közül. én nem számítottam babára, védekeztünk, meglepetés volt, ezért nem is figyelgettem magam ilyen szempontból és meg voltam róla győződve, h a tüneteim alapján bármelyik percben megjöhet, ami mellé elkaphattam vmi kósza téli vírust, mert néha kiráz a hideg, néha meg melegem van. de én szinte szóról -szóra uezeket éreztem, jó úton jársz :)

2013. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj, én bunkó, nem írtam hogy gratulálok a babákhoz!! :)

Majd jelentkezem, ha kiderül valami!

2013. febr. 4. 11:55
 7/8 A kérdező kommentje:

Megjött ma, a 40. napra. Remélem legközelebb sikerül :(

Mindenki másnak szurkolok!

2013. febr. 6. 10:01
 8/8 TeLány ***** válasza:
Sajnálom :(
2013. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!