Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2napig barna folyásom volt...

Tyutyu5@ kérdése:

2napig barna folyásom volt menzesz helyett most meg erősen vérzek de nem olyan mint amikor meg van úgy érzem terhes vagyok feszít a pocim de van ilyen? Lehet ez baba? És ilyenkor kimutat a teszt valamit? Irjatok léci

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez menzesz, nem terhesség. Szerintem.
2013. febr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De még soha nem volt így de kimutat a teszt ilyenkor valamit?
2013. febr. 4. 09:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Ellőhetsz egy tesztet, hogy megnyugodj. Ha nem védekeztek, és szeretnétek babát, akkor minden hónap esélyes... De ha megjött a mensid, akkor elég valószínűtlen a terhesség. A "poci" feszülést is inkább a menzesz indokolja. Ha terhes lennél, ez a tünet akkor is nagyon korai lenne. A vérzés másmilyensége időnként, nem okvetlenül jelent sem terhességet, sem egyéb problémát.
2013. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De még soha nem volt így de kimutat a teszt ilyenkor valamit?
2013. febr. 4. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Most hiába mondogatod, hogy soha nem volt ilyen. Ha erősen vérzel, akkor valószínűtlen, hogy terhes legyél! Még az is lehet, hogy esetleg korai vetélésed volt, azért vérzel így. Ellőhetsz egy tesztet, de erős vérzés mellett nem valószínű, hogy baba lesz.
2013. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
erős vérzés mellett valószínűleg nem vagy "már" terhes. Ha a teszt pozitív, akkor valószyínűleg még a horomonok maradéka miatt, de nincs nagy esély arra, hogy megmaradt. Persze ha pozitív keress fel egy orvost!
2013. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem korai vetélés. Én ugyanígy jártam pár hónappal ezelőtt. Elkezdtem barnázni aznap amikor meg kellett volna jönnie, majd 3 nappal később vérezni. Én csináltam tesztet, pozitív lett. Ha csinálsz tesztet, lehet, hogy még pozitív eredményt kapsz, ha még a hcg nem ürült ki. Nekem mondjuk aznap amikor csinálták a vérzés miatt a vérvételt (akkor már 4 napja véreztem), mintha elvágták volna a tüneteimet reggelre és már az eredmény se mutatta ki a hcg-t, előző nap meg még látott a dokim "valamit". Gondoloma ddigra ürült ki. Ha időben elmész dokihoz, talán még lát valamit.
2013. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet negatív!Megnyugodtam!És jobban is érzem magam! Talán vmi bajom lehet, azért elmegyek dokihoz!Köszi mindenkinek egy percre megrémültem csak azért mert már volt vetélésem 2 és belehalnék ha még egyszer átkellene élnem!
2013. febr. 4. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: lehet, hogy csak a hormonjaid játszanak veled.
2013. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!