Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Világéletemben pontos volt a...

Kira0 kérdése:

Világéletemben pontos volt a menstruációm. Ebben a hónapban már 5 napja késik. Csináltam tesztet, de negatív lett. Lehetek terhes azért? Reménykedjek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 10:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
same here. a ciklus.hu szerint ma van a mensesem utolsó napja :D és semmi. teszek negatívak. beteg nem vagyok, a mensesem meg pontos mindig.
2013. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Kései peteérésből lehet még baba.

Két naponta tesztelj(etek) reggeli pisiből. Ha egy hétig sem vérzés, sem pozitív teszt nincs, akkor irány a doki.

2013. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem nem lehet kései pé.-ből, mert nem voltunk együtt:) de ettől függetlenül biztos, hogy dokihoz megyek, ha a héten még ez így marad
2013. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor reménykedek! Hátha sikerült :)
2013. jan. 16. 11:27
 5/24 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van ..


Nekem 3 napja késik,de görcseim vannak,csak vér nincs.Tesztem nekem is negatív,csak akkor látok halvány csíkot ha kb nagyítóval nézem egy órát,de az nem pozi csík.ma veszek egy tizes erősségűt és megcsinálom azt is.Én jövő héten megyek dokihoz,ha addíg semmi,te is menj el,jobb félni mint megijedni,akármitől is lehet,de drukkolok neked,hogy baba legyen!


Amúgy neked görcs sincsen?

2013. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Szia!


Én is csinálok holnap reggel egy másik tesztet. Remélem, h mutat valamit. Ma reggel, olyat csináltam, amire azt írják, hogy az esedékes menstruáció előtti 4. napon már kimutatja. De negatív.

Nem görcsölök, a hasam néha néha szurkál. De semmi más.

Neked van valami más tüneted a görcsölésen kívül?

Majd írd meg neked mi lett a 10-esnek az eredménye. Kíváncsi vagyok :)

Remélem mind a kettőnknek baba lesz :)

2013. jan. 16. 12:56
 7/24 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem is drukkoljatok már:DD köszi
2013. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Első! mind a hármunknak babát és kellemes babavárást :)
2013. jan. 16. 13:22
 9/24 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél csak 9 nap késés után lett pozitív a teszt, addig negatív volt. El sem tudtam képzelni, mi van már (azt hittem, akkor biztosan a stressztől késik, épp vizsgaidőszakom volt). Pedig csak pár nappal később fogant, és nappal csináltam a teszteket! :-)

Sok sikert, majd írd meg, mi lett!

2013. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ezt most nagyon sokat segített. Jól esett, akkor türelmes leszek. :)
2013. jan. 16. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!