Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki Pharmatex...

Van itt olyan, aki Pharmatex hüvelyi fogamzásgátló (kúp, krém, hüvelytabbletta) alkalmazása mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy kipróbálnám ezt a módszert. Köszönöm a válaszokat.

2013. febr. 4. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan családtagom aki az mellett esett teherbe.és az orvosa is azt mondta neki hogy nagyon sok ilyennel találkozott már...
2013. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok!

Tavaly év elején lettem terhes mellette, pont amikor 5,5 év gyes után elkezdtem dolgozni...

6 hetesen mentem UH-ra, de nem volt magzat, így be kellett feküdnöm a kórházba missed ab-ra.

Nekem is azt mondta a doki, hogy nem is érti, hogy miért engedik forgalmazni, mert tényleg nagyon sokan teherbe esnek mellette.

Szóval én azt szoktam tanácsolni, hogy csak akkor használjatok Pharmatex-et, ha nem gond, hogy esetleg becsúszik a baba :)

2013. febr. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2013. febr. 14. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mellette lettem terhes,most lesz 2 éves a kisfiam!!!!:-)
2013. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy hamar jött a baba, vagy legalább pár hónapig védett? Bár akkor azt hiszem az nem a kúp hatékonyságán múlik:)
2013. márc. 1. 10:12
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A Pharmatex készítmények helyi fogamzásgátlók, tehát csak az adott alkalomra nyújtanak védelmet, nem egy bizonyos ideig. Ahogy az előzőek írták, azt sem túl megbízhatóan nyújtják... Szóval valóban akkor próbáld ki, ha nem jelent gondot a "pechesek" szépszámú táborát gyarapítani:))
2013. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Juj, ne már... :)) Mi most kezdtük használni. Igazából mindegy ha jön baba, de még a kisebbik babóm csak 10 hós. És nekem kettő elég lenne, de nem akartam fogamzésgátlót szedni, mert rosszul voltam tőle, de akkor ez is felejtős. Bocsi az offért, de akik terhesek lettek meddig használtátok balesetmentesen? :) Most ezt csak a kíváncsiság:) mert tudom, hogy akár egy alkalom után is lehet gond, ha ennyire nem jó a készítmény.
2013. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy nogyogyasz sem ajanlja! Nagyon magas a teherbeesesi arany! Az en dokim szerint 0 vedelmet nyujt, es meg folyik is es irritaciot okoz, nem lehet megmosakodni rendesen utana...grrr csak a baj van vele!:)
2013. márc. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!