Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam meg páromnak,...

Hogyan mondjam meg páromnak, hogy lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Diane 35 tablettát szedek, terápiaként, de a mellékhatása fogamzásgátlóként is hat, emelett óvszerrel szoktunk védekezni, de lehet hogy mégis becsúszott.Régóta vagyunk együtt,eddig mindent meg tudtunk beszélni,de nem tudom hogyan mondjam meg neki hogy kéne csinálni egy tesztet.Mindent együtt oldunk meg, ezért szeretném ha együtt "aggódnánk" amig várjuk az eredményeket.Nem tervezett a baba, de ha becsuszott, abortuszról szó sem lehet egyikőnknél sem. Előre is köszönöm a válaszokat! 25L
2013. febr. 4. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent együtt oldotok meg és abortuszról nála sem lehet szó, akkor nem tudom mért aggódsz, gondolom megérti, együtt csináltátok !
2013. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent meg tudtok beszélni, akkor nem tudom mi a probléma. Mond meg, hogy felmerült benned a gyanu, csináljatok egy tesztet. Egyébként kicsi az esélye, hogy emellett terhes legyél. Másrészt meg nem is lenne jó, mert ez nem kifejezetten fogamzásgátló, tehát nem olyan mint a többi, mint te is írtad, csak a mellékhatása az. És mintha olvastam volna valahol, hogy diane35 szedése alatt megfogant babát nem nagyon javasolnak megtartani. Nem tudom ez mennyire igaz, nyílván ha tényleg terhes vagy, majd úgy is kikéred a doki véleményét, csak azért készülj fel erre is.
2013. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha alapvetően mindent megbeszéltek, akkor már azt se tudom, hogy lyukadtál ki a Gyk-en?:)

mond el neki, amit itt leírtál, és kész:)

2013. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én előtte tesztelnék a helyedben, aztán ha van miről, akkor beszélnék vele! :)
2013. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szandy89 ***** válasza:
Nem értem mért parázol,ha mindent meg beszéltek!De én is tesztelnék előbb!!!!
2013. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teszteltetek már?
2013. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!