Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menzim,2-szer...

5 napja késik a menzim,2-szer teszteltem negatívot, viszont minden jel a terhességre utal, más is érzett már így?

Figyelt kérdés
Ma van az 5. napja, hogy késik a menzim, ami mindig pontos, a hasam puffadt és szúrkál, fehér folyásom van és egész nap szédelgek, sokat kell pisilnem, viszont 2-szer teszeteltem negatívot (egyet a nemvárt előtt és egyet ma reggel). Korai még a tesztelés?
2009. szept. 4. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, mert az is lehet, hogy később volt PÉ. Nekem a teszt annó 11 nappal a kimaradt mensi után mutatott pozitívat, de az egyik még akkor is halványabb volt. Kiderült, hogy mikor már 6 hetes terhesnek kellett volna lennem, én még csak 4-5 hetes voltam. Késöbb volt Pé. Nyugalom....., pár nap múlva tesztelj még 1-et. :) Szorítok, hogy legyen babó! :)
2009. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Detto ugyanígy vagyok én is, csak nekem 4 napot késik.Szúr a hasam,sokat pisilek,néha émelygeg, folyásom van.2 negatívat teszteltem,egyiket a nemvárt előtt,a másikat ma reggel.Viszont nekem 13. napom volt peteérésem, amit már a tesztnek mutatnia kellene, ha baba lenne a dologban.
2009. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia, tudom ez nem nem nyugtat meg de nekem 8 napja késik 4-tesz!!!De nem mindig akkor van pé amikor az a nagykönyvben megvan irva!Szurkolok neked!
2009. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 hét késéssel megjött az amúgy mindig pontos mensim, de másként mint szokott és 7 nap helyett csak 3 napig tartott. Viszont a hasam még mindig puffadt, főleg evés után, mintha egy dinnyét nyeltem volna le (vékony testalkatom van, ezért ez ami még feltűnő). Rengeteg vizet iszom napi 4-5 litert, a szédelgés megmaradt, amihez már émelygés is társult. Azóta nem teszteltem, szerintetek ezek terhesség tünetei?
2009. szept. 14. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!