Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék véleményeket kérni...

Szeretnék véleményeket kérni hogy milyen tapasztalatok voltak Clostilbegyt szedése közben és hogy volt e eredmény és hogy mennyi idő telt el a tabletta szedése közben vagy után!?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én júliusban kaptam ezt a gyógyszer mert nem volt peteérésem a 13-15. nap körül volt a pé és meg is lett az eredménye terhes lettem de sajnos a 8. héten elvesztetem a babát!
2012. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A gyogyszer miatt volt a baba elvesztése?? Nagyon sajnálom!!!! :(
2012. okt. 8. 10:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Hőmérőzted is magad? Nekem azt mondták hogy azt is kell hogy meg tudjam mikor van peteérésem! Konkrétan most fogom el kezdeni a szedését és olvastam már róla mindenfélét pl: ikerterhesség, ciszta!
2012. okt. 8. 11:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem nem a gyógyszer miatt ment el a baba!

Valószínű hogy progeszteron hiány miatt!

Igen hőmérőztem is és most is azt teszem!

Egy baba volt, volt cista is de az szépen fel szívodott még a terhesség közben!

2012. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kezdek nagyon megijedni!! Nekem csak ezt a tablettát írák fel! 1 éve probálkozunk de mindhiába 21 éves leszek a párom 26 neki már lehetett volna mástól! Én nem bírnám ki ha terhes lennék és el menne a baba!! Minden tiszteletem a tiéd és sok sikert kívánok nektek!
2012. okt. 8. 11:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Most kell majd megjönnie 11 edikén és 12én leszünk 1 éve a párommal együtt! Jó lenne ha sikerülne! Te a hőmézőzést hol csináltad?
2012. okt. 8. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj privát üzenetet és akkor tudunk jobban beszélgetni én is 21 lesek párom pedig 26 lesz!
2012. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok,a férjem 24, 5 éve vagyunk együtt,2 vagyunk házasok. Tudom,ez nem volt kérdés,csak gondoltam én is megosztom ezt az infót!:)

1 éve próbálkoztunk sikertelenül,júniusban kaptam Clostit,a ciklus 2.napjától 5 napig napi 2 szemet szedtem és kaptam mellé Bromocriptint a magas prolaktin-szintre. Rögtön az első hónapban terhes lettem,ikrekkel. Holnap töltik a 16.hetet a pocakban.:)

Sajnos vannak olyan esetek is,amikor peteérés helyett ciszták lesznek a petefészekben,van,aki hónapokig szedi és mégsem lesz terhes. Nem tudom min múlik,de nekünk úgy érzem szerencsénk volt! Mondjuk lehet,hogy az is benne volt a pakliban,hogy őszintén hittem,hogy az első gyógyszeres hónapban tuti nem fog sikerülni,így kicsit talán nem is görcsöltünk rajta,mert úgy voltunk vele,hogy ha majd a 3. Clostis hónap után sikerül,akkor nagyon jók vagyunk.

2012. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez nagyon érdekes mindenkinek másképpen adagolják a tablettát! gartulálok!!!!!! kétpetéjű ikrek vagy egy? én is hiszem hogy az első hónapig jutok el vagy is bízok benne!
2012. okt. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!