Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vajon mit fognak felírni,...

Most vajon mit fognak felírni, ha újra terhes leszek (3 vetélés után)? Az utolsónál Utrog. , Duphaston, gravida, folsav és hasszúrás ellenére sem maradt meg a baba.

Figyelt kérdés
Már volt 3 vetélésem, most elküldött a doki mindenféle vizsgálatra. Az utolsó babánál már a létező összes gyógyszert beszedette velem a dokim, kaptam hüvelykúpot és szúrnom is kellett magam a hasamon. Ha újra babát fogok várni, megint szednem kell ezeket, akkor is ha nem használtak a 3. babánál?
2009. szept. 4. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom:(

Én most egy darabig várnék a helyetekben, valamiért nagyon nem akar jönni az a baba.

Egyébként igen, valószínűleg ugyanúgy mindent beadatnak, hisz minden terhesség más és más.

Én drukkolok!

2009. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát várunk, most egy fél évet biztos, idén már nem próbálkozunk. Még a vizsgálatokat is meg szeretnénk várni. De én annyira úgy vagyok vele, hogy ha meg akar maradni, akkor gyógyszerek és minden nélkül meg kell maradnia, nem????
2009. szept. 4. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kivizsgálták mitől volt a 3 vetélés? Mit mondtak? Nekem 7 hetes volt missed ab-om, de a szövettanon nem találtak semmit, 1 hónapot vártunk, hogy mensi megjöjjön normálisan, következő már nem jött meg. Akkor én is kérdeztem a dokimat, hogy kell-e szednem valami magzatmegtartót, azt mondta mivel nem találtak nálam problémát, így nem kell, de ha engem ez megnyugtat, akkor szedhetek. Hát én nem akartam. Nem akartam, hogy gyógyszerek, vitamínok, tartsák meg a babámat. De persze ez az én esetem, és nálam tényleg semmi probléma nem volt. Mihamarabbi gyerekáldást és sok egészséget kívánok neked, és persze, sok kitartást!

35 hetes kismama

2009. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
cukrot, inzulint, TSH-t néztek már? Feltétlenül nézetsd meg!
2009. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eg yteljes vérképet csináltak eddig, minden teljesen rendben volt. Most megyek majd immunológiára és haemostasis vizsgálatra.
2009. szept. 7. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!