Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázok 3. napja, baba...

Barnázok 3. napja, baba esélye kilőve?

Figyelt kérdés

Szerdára nem várom.Mellem fájdogál,hasszurkám volt...

Tehatát minden tünetet "prudukálok"



2013. febr. 4. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, főleg ha máskor nem szoktál barnázni. Megy a drukk!
2013. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:)))) köszi a reményt :)

már sokat olvastam a neten,hogy terhesek voltak,barna ellenére is :)

Köszi a drukkot.

2013. febr. 4. 17:44
 3/8 A kérdező kommentje:
2013. febr. 4. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, én is barnázás melett voltam terhes, bár nekem akkor fent volt a spirál.

Mikor tesztelsz?

2013. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
barátnőm barnázás mellett lett terhes de egyből progeszteront írt neki a doki mert a barnázás sárgatest elégtelenségre utal és a progeszteronhiány vetélést is okozhat. Mielőbb tesztelj, és ha + akkor azonnal hívd a dokit, hogy barnázol, nem kell-e progeszteront szedned.
2013. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia.en is 3 napig barnaztam sot az elso este meg egy pici verpotty is volt.par napra ra pozi lett a teszt.sok sikert
2013. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, lehet beágyazódásos "vérzésed" is, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Én is hasonló helyzetben vagyok, Én mára nem vártam, szombaton volt barnás folyásom, azóta semmi, nekem nem igazán feszültek eddig a melleim sem és nem is szurkált a hasam. Eddig mensinek nincs jele, viszont ma reggelre éreztem a melleimet és picit feszít a hasam. Pénteken fogok tesztelni, ha kibírom addig!

Te mikor tesztelsz? Nagyon drukkolok, hogy babás legyél! :)

2013. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tegnap teszteltem egy csuuuunya negat...aztan sex kozben rakezdett...tehat becsapott... :( De mindenkinek ment a pont,mert tudom,hogy vannak nok,akik barna ellenere is terhesek :)

Koszonom a drukkor,de felrteszem a jovohonapra,mert majd akkor kell ;)

Szep napot nektek :)))

2013. febr. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!