Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 vok 5 éve vunk együtt a...

Tyutyu5@ kérdése:

20 vok 5 éve vunk együtt a páromal volt 1 vetélésem és 1elhalt terhességem minden hónapban alhasi szúrkáló nyilaló fájdalmaim vannak pár napig aminek a vége gyulladás fertőzés vagy gombásodás! Mindent megadnék egy kisbabáér! Van vki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A párommal is megromlott a helyzet úgy értem egymásért élünk annyira szeretjük egymást meg minden de az ő fejében is ez jár meg az enyémben is és a sex is olyan hogy most lehet most nem mert újra megakarjuk próbálni és nem tudjuk átadni magunkat egymásnak!Nem tudok nélküle élni de ha nem szülhetek gyereket nem akarom elvenni tőle a boldogság lehetőségét!Ő azt mondja ha nem lehet gyerekünk is velem marad és szeret de milesz évek múlva?
2013. febr. 4. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

ha tényleg szeret évek múlva is veled marad.Miért parázol ezen? Egyébként millió olyan csoda történt már,hogy nem lehetett baba és végül mégis... ha más nem,imádkozz.Mást úgy sem nagyon tudsz csinálni.Ez meg vagy bejön,vagy nem...veszíteni nem fogsz vele,max nyerhetsz :)


Azért sok sikert és ha könnyít a helyzeten, imádkozom én is értetek! :)

2013. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 éves vagy! :) Még nem kell ennyire kiborulni azon, hogy nem jön azonnal! sajnálom a problémákat, de ez a 2 szerencsétlenség azt mutatja, hogy valami nem stimmel. Részletes orvosi kivizsgálás kell nem csak nőgyógyásznál, endokrinológusnál is. Aztán ha megvan a probléma, kezelni kell! Nem elkeseredni és drámát gyártani! Több, mint 20 évetek van még gyermeket nemzeni, semmiről sem késtetek le és feladni is még nagyon korai! Elhsizem, hoyg megvisel (engem is, nekünk sem jön még), de tenni kell érte, és nem feladni! Fiatalok, fel a fejjel!
2013. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok csak azért írtam ki mert tudni akarom hogy egyedül vagyok-e ezzel?!Kértem kivizsgálást de a nőgyógyászom azt mondta hogy csak akkor lehet ha a 3.is így végződik sajnos addig nem küldhet el!Tudom hogy fiatal vagyok de vágyom rá!A legroszabb az hogy a rokonságban most kb 4kisbaba van olyan rosz h bele gondolok h az enyém meghalt! :(
2013. febr. 4. 19:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 23 vagyok,nekem is volt egy elhalt terhességem,sőt én is érzek sokszor szurkálásokat és a gombás fertőzésem is gyakori.Én a dokira bízom magam,csak ő fog tudni segíteni az ilyen gondokon.Ha még egyszer a baba elmenne (reméljük nem!!) akkor elmegyek az immunológiára,ott pontosan meg tudják mondani mi a probléma.Szóval orvos!

Egyébként én nem aggódom,meggyógyulok és anya leszek!

Te is erre gondolj és kezeltesd ki magad a dokival mielőtt megint terhes lennél!

Sok szerencsét!

2013. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem küldhet el kivizsgálásra? Nehogy már meg kellejen várnod, amíg egy harmadik babát is elveszítesz! Keress másik orvost! Egyébként ne keseredj el, még nagyon fiatal vagy, nem késtél le semmiről. Sok sikert!:-)
2013. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 3.orvosnál járok és tényleg nem küldhet el addig kivizsgálásra én is mondtam neki hogy akkor várjuk meg még a 3.is így végződik,válasza-hát valószínűtlen és kicsi rá az esély de igen sajnos!Ez van!Vártunk egy évet most újra megakarjuk probálni de rettegek!Ja és a másik meg az hogy nehezen tudtak elaltatni abortuszon mert hirtelen lett magas vérnyomásom minda kettővel utána pedig alig tudtak felébreszteni!
2013. febr. 5. 08:47
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös voltam.

Ha van lehetőséged rá, menj el magánúton endokrinológushoz. Én azt gondolom, hogy nem kellene még egy traumának kitenni magad, amikor lehet, hogy viszonylag egyszerűen lehet segíteni a problémán.

Egyébként az orvosod, miből gondolja, hogy kicsi az esélye, hogy a harmadiknál is gond lesz? Nem értem.

2013. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem értem!És még egy kérdés mit tegyek hogy a párkapcsolatom olyan legyen mint régen?!
2013. febr. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!