Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van a teherbe...

Mennyi esélye van a teherbe esésnek így? Fontos, nagyon várom a segítséget!

Figyelt kérdés

Kérem olyan is írjon ?aki járt már így!

A Történet a következő:együtt voltunk a párommal peteérés előtt olyan 3nappal,de megszakításosan,mert még nem akarjuk élesben,de ha jönne a baba örülnék neki nagyon!Mennyi az esélyünk így?


2013. febr. 4. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha pontosan mikor volt a peteérésed, és tényleg 3 nappal az esemény után, akkor nemigen van esély rá.

Én 3% alá tenném az esélyt a babára.

2013. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha pontosan tudod...


ez akart az eleje lenni.

2013. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire szurkolsz, h teherbe ess, miért szakítjátok meg az aktust egyáltalán. Amúgy itt vagyok, én így jártam (mi is stabil kapcsolatban élünk, régóta, szeretjük egymást, nem szedhetek fogamzásgátlót. tudtuk, h megtörténhet és azt is, h akkor vállaljuk), de ennek ellenére sem tudnám megmondani, h mennyi az esélyetek.
2013. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző, nyilván mert csak az egyik fél repesne az örömtől, lehet, hogy a másik is, de az kétséges.
2013. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak,mi peteérés előtt 3nappal voltunk együtt!De köszönöm a segítséget!

A többi válaszolónak is!Egyébként mindketten örülnénk,csak még bizonyos okok miatt nem akartuk élesben,de ha összejön nem lenne gond!

2013. febr. 4. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Megszakításos módszerrel gyakorlatilag 0 az esély rá.
2013. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
nem lehet kizárni, mivel jókor voltatok együtt, és mivel nem védekeztetek, juthatott be hímivarsejt az előváladékból. Nem azt mondom hogy gyakran esnek így teherbe emberek, de volt már rá példa...
2013. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az időpont még lehet jó, mert a hímivarsejtek tudnak várni a petesejtre. Szerintem ennek a védekezésnek a biztonsága egyénfüggő... kérdés, hogy a párodnak mennyi hímivarsejtje van az előváladékban, hogy azok képesek-e a megtermékenytésre. Nekünk 3 gyerkőcünk van, de egy sem jött így össze... :o(
2013. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kedves válaszlónak!Akkor majd meglátjuk,ha meg nem akkor úgyis fél éven belül már próbálkozunk élesben:-)
2013. febr. 5. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!