Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség első jele?

A terhesség első jele?

Figyelt kérdés
Azthiszem tegnap vettem észre,hogy valami mintha nedves lenne a nadrágomban,mire hazaértem meg is néztem mi történt,de nem láttam semmi. Ma reggel inkább beraktam egy tampont hátha mégis lenne valami. Hazaértem és kivedtem. Barnás de inkább piros vérzést vettem észre. Mitől lehet? Ugye nem vagyok terhes? [25-én ment el a menstruációm,nem most kéne megjönnie.]
2009. szept. 4. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csináltátok úgy, hogy nem védekeztetek akkor lehetsz terhes. Menj el orvoshoz. Nem mindenképpen kell a terhességre gondolni, de ha már rendszeres volt és évek óta megvan, akkor menj el, mert ez azért nem túl jó, hogy csak úgy megjött.
2009. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából,még nem állt be rendesen volt amikor 4 hónapig nem jött meg. Utána megjöt de csak úgy hogy 1hónapig megvan 1hónapig nem.
2009. szept. 4. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hormonprobléma vagy pcos, de nem vagyunk orvosok. Minden esetre a köztes vérzés nem normális, érdemes lenne felkeresned a nőgyógyászt hogy vizsgáljon ki.

Minden jót!

2009. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez hormonprobléma lesz, de ha még nem mensizel olyan rég óta, hanem kb csak 1 éve, akkor semmi baj, de később azért már menj el dokihoz, ha nem változna!
2009. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,nagyon sokat segítettek :)
2009. szept. 6. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!