Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 hetes terhes vagyok, és ma...

10 hetes terhes vagyok, és ma testnevelés órán a suliban muszáj voltam futni. éreztem, ahogy futottam, hogy fáj a hasam. Azóta is néha szúró, vagy feszülő érzést érzek. Szerintetek lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Konkrétan el is vetélhetnél. Szólj legközelebb a tanárnak, hogy terhes vagy, és elvégzed a feladatokat, de csakis addig, amíg nem fáj semmid, vagy nem fáradsz el. Nem lenne szabad megerőltetni magad. Mert vagy bevérzel, vagy elvetélsz.
2013. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
??? wtf a tanár nem tudja, hogy terhes vagy?? eszednél vagy te, mit futkorászol??
2013. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Lehet baja. Ne futkározz terhesen, olyan nincs, hogy muszáj. Beszélj a tanárral, hogy neked nem szabad. Ne legyél lüke, ne hagyd magad, mert Rólad, és a Gyerekedről van szó.
2013. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Hát én a helyedbe felmentetném magam tesiből mert el is mehet a baba.
2013. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudja, de nem érdekli, meg akar buktatni :/ anyám meg elküld suliba így is
2013. febr. 5. 15:16
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Dokitól kérj igazolást és egyben felmentést is. Minden jót és boldog babavárást!
2013. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Csak egy kérdés:

A szüleid pártolnak tiniként a terhességben?

Vagy ez most mi?! Értem, hogy anyukád így is elküld suliba, de nem kéne a védőnőnek szólni, aki 18 év alatt még érted is felelne elvileg, na meg persze a saját védőnődnek, aki a gyermekedért felel?


És a gyerekorvosod merre jár? Ő miért nem ír felmentést?

Na meg persze a nőgyógyászod?!


Te jó isten..

2013. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor ne fuss és kész, majd beszélj az igazgatóval, hogy ne futtasson terhesen a tesitanár, mert ha elvetélsz feljelented, egyébként meg kéne róla papír is ,hogy terhes vagy, nem ??!Írass felmentést a háziorvossal!
2013. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
kezdem azt hinni, ez valami kamu kérdés
2013. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Bizos kamu....
2013. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!