Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek vajon hogy...

Reménykedhetek vajon hogy baba lesz?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom.Egész héten 36,8 volt a hőm,ma reggelre 36,9.Eddig mindig a menszi előtt 2 nappal már esett 2-3 tized fokot.Most meg nőtt:-)))Kiváncsiságból néztem délután és este is,pár napja 37,4 körül mozog.Sosem volt igy,inkább alacsonyabb volt a hőm.Viszont ezen kivül semmi tünetem sincs,néha kicsit szurkál a hasam de ennyi.Ja és reggel krémes folyásom volt.Lehetséges hogy terhes vagyok?Nagyon várjuk már:-)
2009. szept. 4. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs görbéd?

Am nagyon babásnak tűnik.Nekem 3 nappal mensi előtt elkezdett lefelé vándorolni a hőm.Minden nap 0.1 fokot.És meg is jött.Ha fenn van tartósan a hőd még az nap is hogy meg kéne jönnie akkor tesztelhetsz!Drukkolok,hogy az legyen!:)

2009. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,jó lenne ha holnap is igy maradna a hőm.Nincs görbém,ugyanis múlt hónapban tiszta cikk cakk volt és abbahagytam.Most is csak ezen a héten kezdtem el mérni,kiváncsiságból:-)
2009. szept. 4. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedni mindig lehet! De erre még mindig nem lehet rámondani hogy tuti baba! Sajna menzi is lehet. A folyás nem mérvadó, mindenkinek más, nekem pl ilyen szokott lenni menzi előtt és mikor babás lettem mind két alkalommal tök száraz voltam. A hő még akár holnap is leeshet, így csak akkor lehet babás görbe ha már késik és magas a hő. A délutáni nem számít. A hasszurka is normális menzi előtt. Csak azért írom így le mert nehogy beleéld magad, aztán mégse, hiszen itt sokan csalódtak már így, mert a menzis és babás tünetek legtöbb esetben csak annyiban különböznek hogy ha nem jön meg a menzi.

Én drukkolok hogy baba legyen. Ha türelmetlen vagy akkor holnap tesztelhetsz. Nekem már a nem várt előtti du. kimutatta.

Szorítok!!!!!!

2009. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne tesztelj! Én mára nem várom, legalább 1 hete 36,8 az ébredési hőm is (ma reggel is), tegnap este teszeteltem, mert meg akartam lepni Apát, aki ma elutazott 9 napra. Negatív lett. Iszonyatosan elkeseredtem. Szerintem várj még 1-2 napot. Ha addig sem jön meg, sokkal közelebb leszel a pozitív eredményhez és még nagyobb lesz az öröm. Kitartás! Nagyon drukkolok Neked! Majd írd meg az eredményt!
2009. szept. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok,hétfőn akarok tesztelni,de nem tudom ma esett 2 tizedet,majd meglátjuk mi lesz:-)A múgy még Tied is lehet pozitiv pár nap múlva!Szoritok!
2009. szept. 5. 07:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma reggelre poziti lett a tesztem!Remélem mindenkinek az lesz!
2009. szept. 7. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!