Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalnak a tüneteim?

Mire utalnak a tüneteim?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a ciklusom 41. napjánál, és jele sincs, hogy meg akarna jönni, remélem, nem is fog.

A hőmérsékletemet csak délutánonként tudom mérni, akkor mindig 37 fölötti (37,2-3). Gyakran szédülök, nem nagyon, csak mégsem éreztem ilyet korábban. Alhasi részen is érdekes dolgokat érzek, nem a mensi előtti feszítést, hanem inkább szurkálásokat, bár az utóbbi pár napban nem olyan sűrűn. Teszteltem 2 napja, negatív lett, bár délután csináltam, de jó teszttel. (Clearblue)

Lehetséges az, hogy még nem mutatja ki a teszt a HCG-t? Ha szimplán kimaradt volna a mensim, akkor nem lenne magas a hőm, ugye? Tesztelést tervezek ismét, de reggeli vizelettel. Remélem, hogy baba!


2008. jún. 4. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
reggeli vizeletből már ki kellene mutatnia, ha mégis negatív lenne, akkor is menj el az orvoshoz!!! Azért remélem csak rossz volt az előző teszted.:-))))
2008. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden jel arra utal hogy babat varsz, a reggeli vizeletbol csinalt teszt ezt be is fogja bizonyitani.
2008. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy a Clearblue "állítólag" annyira szuper, hogy már a mensi előtt kimutatja a babát, nekem akkor hogyhogy nem mutatott semmit? Ennyit számít a délutáni tesztelés? De azt is írja, hogy a mensi után napokkal bármikor nézhetem. Nem értem...
2008. jún. 4. 17:18
 4/10 anonim ***** válasza:
A clearblue drága teszt és jó , pont annyira mint az one step ami harmada annyiba kerül.. lehet hogy az amit vettél, pont egy hibás teszt volt amin nem volt elég érzékenységi film. Ez csakotthon derül ki, mert a gyártó nem tudja kipróbálni. Reggeli vizelet fontos, ha mensi előtt nézed, de ha kimaradás után egy héttel akkor már a délutáni is mutatHATja.
2008. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hàt ez fura,csinàlj mèg 1 tesztet! Az èn tesztem màr menszi elott 1 nappal jollàthato halvany 2 csikos volt,ès ràadàsul dèlutàn csinàltam! Szoval ha babàs vagy màr kikène mutatnia szerintem dèlutàn is.. sok szerencsèt
2008. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, reggeli első vizeletből kéne egyet tesztelni, aztán már okosabb leszel.

Remélhetőleg baba van a dologban.

Drukk!

2008. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de 99,9%, hogy nem vagy terhes. Ki kellett volna mutassa már délután is ennyi késés után:(
2008. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De miért vannak ezek a tünetek? A hőmérséklet amúgy is magas lenne?
2008. jún. 4. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:

A hőmérsékletnek mensi előtt egy-két nappal le kellene esnie. Tehát vagy késik, vagy tényleg babád van. Egyébként hány napos általában a ciklusod?

Én is Clearblue-t használtam a kimaradt mensi után egy nappal, tehát a 29. napon, de előtte nekem nagyon pontos volt mindig a ciklusom. Délután teszteltem, mert a párom nyaggatott és nem bírta már kivárni a másnap reggelt és akkor már nekem volt csík, igaz halvány. De szerintem ez a hcg mennyiség eléggé egyénfüggő, mert másnap délután ismét teszteltem egy jóval kevésbé érzékeny teszttel (a gyártó ajánlása szerint kimaradt mensi után egy héttel reggel érdemes kipróbálni) és már az is két csíkos volt.

Szerintem egy-két nap és próbálkozz újra, de tényleg bírd ki reggelig.

2008. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajna megjött, kb.a 45. napra, csalódás...:-(

Köszönöm a válaszaitokat! Sajna attól tartok, hogy a gyógyszer abbahagyása okozta ezt, és szerintem nem fog egyhamar beállni rendes ciklusra...

2008. jún. 8. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!