Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom terhes vagyok-e?...

Nem tudom terhes vagyok-e? Létezik, hogy babát várok csak még túl korai a teszt? Vagy a petefészkem viccelődik velem? Mert nem ritka, hogy 40-50 napra jön meg a mensesem, viszont ilyen tüneteim nem szoktak lenni!

Figyelt kérdés
Az utolsó mensesem dec.31-én múlt el. Nekem sose volt állandó a ciklusom, petefészekciszta gyanús vagyok, bár még uh nem mutatta ki, a tünetek alapján valószínesítető. Egyszer voltunk együtt párommal védekezés nélkül ebben a hónapban, megszakítással, és rá kb 10-12 napra egy icipici vérzésem volt egy este és görcsölt a hasam, gondoltam reggelre biztosan megjön, de nem jött meg. Ez volt jan.28-án. Ezen nem voltam annyira meglepődve, mert nekem mindig össze-vissza van meg, és van, hogy mensesek között is van pecsételő vérzésem. Azóta folyton szédülök, egy nap 20-30alkalommal is de csak 1-2 másodpercig, kicsit megingok, és volt hüvelyi folyásom is (szintelen). Ekkor kezdtem terhességre gyanakodni. A mellem nem fáj, hányingerem nincs, néha émelygek, de lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. Tegnap délután csináltam egy tesztet, negatív lett.
2013. febr. 5. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, viszont a hormonjaid mielöbb rendbe kell rakni, keress egy jó endokrinológust.
2013. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A terhes tünetek általában akkor kezdődnek amikor már a teszt is kimutatja azt. Jól nézd meg a tesztet fény felé fordítva és ha tényleg nincs ott semmi akkor 3 nap múlva csinálj egy újat. De legjobb lenne dokit felkeresni mert ciszta is okozhatja a tüneteidet és ha jól tudom még pozitív tesztet is tud produkálni egy ciszta, de ehhez nem értek, csak hallottam.
2013. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szandy89 ***** válasza:

Még az is lehet,hogy baba van a dologba!

De én reggel első pisiből tesztelnék!A délutáni még nem biztos,hogy kimutatja!

Reggel tesztelj!

Amúgy szeretnétek???


4 hós kisfiú anyukája!

2013. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Járok endokrinológushoz, szedek rá meforalt 2x 500mg-ot! Végülis nem terveztük, de örülnénk neki! :-) Arra gondoltam még várok pár napot és újra tesztelek, mert szoktam tesizni, és nem akarok túl megerőltető gyakorlatokat csinálni! Eddig pl nem, de ma délután végig émelyegtem! Nem tudom mi lehet...
2013. febr. 5. 21:14
 5/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha terhes vagy akkor január 28-án, a pici vérzéskor lehetett a beágyazódás, akkor viszont még lehet hogy korán teszteltél. Én is várnék még 1-2 napot és reggeliből tesztelnék, az már biztosan meg fogja mondani.
2013. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ÉS a diétát mennyire szigorúan tartod? Mennyit sportolsz?
2013. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát 1-2 hónapja már jobban odafigyelek a szénhidrát bevitelére, eloszlására és a tesizésre is. Hetente 3-4x szoktam itthon dvd-re tesizni. Bár azért annyira nem durva és megerőltető egyik gyakorlat sem, de ha tényleg baba van, nem szeretném, hogy baja essen! Még azt hiszem várok néhány napot és majd akkor csinálok reggel egy tesztet!
2013. febr. 6. 13:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma reggeli pisiből is csináltam egy tesztet, ez is negatív lett! A szédülésem már nincs annyira jelen, csak naponta néhányszor, viszont a derekam és a hasam nagyon fáj. Olyan érzés, mintha fel lenne puffadva és valami nem férne el benne! És a hasam aljától a derekamig van ez a feszítő érzés! Ez mitől lehet?
2013. febr. 8. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!