Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe-szakértők, megnézné ezt...

Görbe-szakértők, megnézné ezt valaki?

Figyelt kérdés

[link] Jpg

Volt itt PÉ? Ha igen, mikor kb? Nem túl cikkcakkos ez? Honnan tudom, hogy mennyi az alaphő?

Köszönöm a válaszokat


2013. febr. 6. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont átlagos. Ne aggódj!
2013. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
nem jó a link.
2013. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocs, szóval a kép:

[link]

2013. febr. 6. 12:29
 4/6 frászkarikaborsó ***** válasza:

aha megvan csak bekerült egy szóköz, most már látom.

szerintem jól húzta be és a kék oszlop volt a pé. Az alaphő az, ami ciklus első felében jellemző, neked ez elég változatos, de 36,5 alatt van még ha ingadozik is, PÉ után meg feljebb ment 36,6-ra. Ha az elején cikkcakkos az még nem feltétlen baj, a lényeg hogy most maradjon fent a kék nap után, ne nagyon menjen 36,5 alá. Illetve a beágyazódáskor lemehet picit egy napra, az normális jelenség.

2013. febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Lehet hülye kérdés, elnézést érte, de miért pont 36,5 alá ne menjen le a hő? Úgy értem, miért ezt határvonalat említetted?

2013. febr. 6. 12:54
 6/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
mert a te görbéd alapján úgy látom hogy nagyjából ez a határ, tehát a ciklus első felében inkább 36,5 alatt van, a második felében meg inkább felette. Nem mindenkinél ugyanilyen, van akinek magasabb, van akinek alacsonyabb az alaphője.
2013. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!