Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitívat teszteltem mikor...

Ha pozitívat teszteltem mikor menjek el az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Hogy csináltátok?

2013. febr. 6. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
6.hét után, 7-8 héten a legjobb, mert akkor már szívhang is van. Ha elmész pl 4 hetesen, akkor még nincs szívhang, és semmit nem fog tudni látni és mondani, csak egy petezsákot lát, és csak a terhesség tényét állapítja meg, és pont. 7-8 hetesen pedig már szívhangot néz, és a baba első méretadatait is megtudhatod.
2013. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elmentem az SZTK-ba. Ott levették a rákszűrést majd elküldtek vérvételre. Ott is pozitív lett a teszt. Visszamentem 2 hét múlva a rákszűrés eredményéért és eközben kerestem egy általam elfogadott orvost.

Őt felkerestem telefonon és kértem hozzá időpontot. A kórházban fogadott, megbeszéltünk mindent.

Csinált egy hüvelyi uh-t, majd aláírta a papírt és elküldött a védőnőhöz.

A védőnő kiállította a kis könyvet, felvett minden adatot és adott beutalókat.

EKG, fogászat, vérvétel, vizelet, stb.


1 hónap múlva visszamentem a dokimhoz, uh, megvizsgált, majd újra védőnő.

Eltelt megint 1 hónap és újra kezdődött minden előröl..


És így tovább 40+5 napos szülésig.

2013. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
felhívtam a dokim a teszt után, ő azt mondta 8-9 hetesen menjek ha nincs panaszom, mert akkor már látni is valamit. Persze beparáztam hogy méhen kívüli, épp vidéken voltunk, elmentem egy ismeretlen orvoshoz az 5. héten, de ott még tényleg nem látszott igazából semmi csak az hogy hülye vagyok mert jó helyen van a kis borsó. Utána tényleg a 8. héten voltam a sajátomnál, akkor már volt szívhang is.
2013. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj úgy izgulok! Úgy szeretném már látni a kis "borsót" én is :) olyan rossz várni...
2013. febr. 6. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi probléma akkor 7-8 hetesen érdemes menni, mert addig úgysem látni semmit hanem csak visszarendelnek pár hét múlva.

Felhívtam a dokim mikor pozitív lett a teszt és ő mondta hogy nyugodtan várjak 7-8 hetes korig.

Én 7 hetesen voltam és már volt szívhang! Szuper volt!

2013. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi úgy beszéltük meg ha pozitív a teszt, rá 1,5 héttel menjek. Nekem muszáj a korábbi vetélések miatt támogatni minél hamarabb:)
2013. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!