Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hétvégére?...

Ki nem várja a hétvégére? Tünetek? Dpo? Hányadik baba és mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés
Szorítsunk egymásnak!Így kicsit talán hamarabb telnek a várakozós napok:)
2013. febr. 6. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
14.-re nem várom, bár szerintem nem vagyok terhes:) semmi nincs amúgy, és első:)
2013. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én hétfőre nem várom, ez a 10. dpo-m. Egyenlőre annyi, gogy nagyon fájnak a melleim! És Neked?
2013. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én ma vagyok a 11. dpo-n. Elvileg szombatra nem várom.Első baba lenne és a 3. hónapunk.
2013. febr. 6. 15:42
 4/10 B.Nikol ***** válasza:
Sziasztok! Én 14-re várnám, de remélem nem jön meg! Nekem nagyon szurkál a bal petefészkem és fehér valami jön ki már napok óta! Magas reggeli hő 36,9 Hát remélem baba, mert december 25-én volt már egy vetélésem, annál is ezek voltak a jelek és terhes is voltam! Sajnos 8 hetesen elment magától! Nem fejlődött rendesen, ezért a természet tette a dolgát! :( Jó lenne, ez most az lenne és meg is maradna! Egyébként van már egy 2,5 éves (32 hós) kisfiam! Szeptember óta próbálkozunk!
2013. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én vasárnapra nem várom. Ma vagyok a 10. dpo-n egy halványka pozi teszttel úgy, hogy 2 napja néha barnás pecsételésem van és görcsölget, nyilalgat a hasam. Rendesen be vagyok tojva hogy erősödjön az a csík és ne mensi legyen! Amúgy ez az első próbálkozós hónapunk! Mindenkinek babásodást!
2013. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 t.ancsa válasza:

Hát szorítsunk akkor!! Én 12-re nem várom de már a múlt hónapban megfogadtam,hogy nem tesztelek,nem hőmérőzök,megpróbálok nem rágörcsölni!minden hónapban nagyon figyeltem mindent és folyamatosan bebeszéltem magamnak,hogy terhes vagyok! aztán jött a csalódás!! de ebben a hónapban már nem figyeltem semmit!hanem figyeltünk,hogy 2 naponta együtt legyünk.

ez a 10 hónap,hogy próbálkozunk! lehet eddig túlstresszeltem a témát:) de azért most is izgulok...remélem nem jön meg! és remélem nektek sem!!!!!

2013. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na,ki hogy áll?:)
2013. febr. 10. 09:33
 8/10 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Én 12-ére (keddre) nem várom. Keddnél előbb biztos nem tesztelek. Engem is ért már párszor csalódás, így csak a nemvárt napja után tesztelek.

Drukkolok nektek is.

üdv, P.

2013. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, én a 9-10. dpo-n barnáztam..hát reménykedek:)
2013. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én 9.-re nem vártam.Egyenlőre nem is jött..
2013. febr. 10. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!