Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mióta próbálkoztok? Hanyadi...

Ti mióta próbálkoztok? Hanyadik baba?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
7 éve első baba lenne de nem jön. Második lombikunk lesz a nyáron.
2012. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lényegében 3 éve nem védekezünk, de nem is mentünk rá jobban a baba-dologra. Egy picit már aggódtunk is, hogy talán csak nincs valami baj? De miután még 1-2 évig nem akartunk kifejezetten babát, ezért nem izgultunk. Egyik alkalommal aztán eszembe jutott, hogy hallottam hogy a gyertyaállás elősegíti a teherbeesést, ezért kipróbáltam. Úgy voltam, úgyse lesz belőle semmi, ha 3 év "orrba-szájba" után nem vol.. hát persze: 5 hetes vagyok! És nagyon boldog :D
2012. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi december óta próbálkozunk babával!

Jelenleg így állok:


[link]


Ciklus.hu 29-re írta a nem vártat,én viszont 1-re számoltam! Hát kiváncsi leszek,örülnék! Gondolom te is 1-es! :)

2012. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3.babara varunk es tavaly augusztus ota probalkozink. 4,5 es 2,5 evesek a lanyok. Pco, ir valoszinuleg es gyulladt pajzsmirigy lebeny mindket oldalon + 15 kg felesleg. De mar dolgozom a megoldason:)
2012. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is a 3.-ra várunk már 9. hónapja.Én a gyertyaállást is próbáltam meg mindent.Orvosnál még nem voltam.Nem adom fel.
2012. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 éve és első baba lenne.
2012. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó,én nagyon csodálom a kitartásod! Felnézek rád,de komolyan!
2012. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kisvuk, köszönöm. Hát nem véletlen mondják, hogy az ember két dologért tenne meg mindent, hogy legyen, vagy hogy ne legyen gyereke. Én az előbbi vagyok.
2012. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon igaz!

Én még ne teszek érte semmit,csak szex,és hő mérés! Egyenlőre még az elején vagyunk,nem kell hókuszpókusz! Így állok most:

[link]

2012. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!