Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki próbálkozik teherbe...

Van aki próbálkozik teherbe esni és első baba lesz? Mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Május óta próbálkozunk. De a szeptembert egy az egyben ki kellett hagyni, mert volt egy kis műtétem a hüvely mellett, szóval a sebgyógyulási 6 hetet ki kellett várni :) Én tablettát szedtem, de csak mostanában kezd valamennyire rendeződni a ciklusom, pedig a tabletta előtt percre pontos volt :(
2012. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi fél éve próbálkozunk, sajnos eddig sikertelenül. Kedden tesztelek, remélem pozitiv lesz.
2012. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk ez az első póbálkozós hónap,1 hét mulva tesztelek :)Mondjuk valamiért érzem,hogy nem jött össze :S de a remény hal meg utoljára :))
2012. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi már 6 éve próbálkozunk,de sajnos eredménytelenül :( Elméletileg egyikünknek sincs semmi baja.
2012. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

6.hónapja próbálkozunk,elsö baba lenne,és hétföre NEM várom...tesztelni még nem tudom,mikor fogok...

Kívánok mindenkinek pozitív tesztet :)))

2012. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi májusban kezdtük rögtön egy méhen kívülivel indítottunk, azóta ez az első próbálkozós hónap.
2012. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5. vagyok:

most jött meg a mensimmmm :O :((((

2012. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk második próbálkozós hónapunk, és csak 4 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretnénk a picit, és az elözö hónapban eléggé kiborultam mikor mejött, hát remélem nem kell még sok olyat átélnem, nem is tervezek tesztelni a nemvártig, mert az még ugysem tuti eredmény, csak lenne már jövöhét szombat! Hajrá mindenkinek!
2012. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Augusztus óta, eddig semmi..
2012. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a kérdésem, hogy milyen módszerrel próbálkoztok, hogy nem jön össze? Mi hőmérőzéssel próbálkoztunk és lehet, h furcsa de aktus utánni gyertyaállással :) így nekünk egyböl összejött. Most van egy 4 hónapos csodaszép fiúnk :) Jó próbálkozást!
2012. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!