Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segíthet a hőmérőzés? Volt...

Segíthet a hőmérőzés? Volt akinek így sikerült?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, hőmérőzzek, és csak abban a pár napban legyünk együtt a párommal. 20M a spermaszáma. A lényeg az, hogy volt akinal akkor jött össze, amikor célirányosan csak akkor bújtak össze? 1éve várjuk a babót!
2013. febr. 6. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd, nem akarlak elkeseríteni, biztos van alapja a dolognak, de nálam 1000%-ig nem vált volna be. 36,7 az alaphőm, ami ovunál megemelkedett 37,0-re, fennmaradt, majd leesett 36,7-re. Elvileg, ha babás vagy, nem szabadna leesnie, de nekem mégis leesett babával, és 36,7 is maradt azóta. :) Persze, minden rendben, de lehet, hogy én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt. :)
2013. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolohoz... Nekem is mindig 37.1-2 a normal, mensikor meg lemegy egy kicsit, de aztan visszamegy ...terhes vagyok es a hom ugyanannyi. Szerintem ez a gorbezes a nok megnyugtatasara van kitalava....hogorbe nelkul is ugyanakkor jonne ossze a baba...ezek meg nezik mikor kell agybabujni a parjukkal...megertem azokat akik probalkoznak mar vagy fel eve es semmi...sajnalom oket nagyon:( de szerintem sok ertelme nincse. En a parommal minden nap illetve minden 2. Nap egyutt voltunk...es lam lam...elso probalkozos honap eredmenye:udv 5hkm
2013. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,

én annó azért kezdtem el a hőmet mérni, mert nagyon hosszu ciklusaim voltak 40-45 nap amivel az orvos nem igazán akart foglalkozni.


Szóval elkezdtem és pár hónap mérés után szépen kirajzolódott hogy magával a tüszőrepedéssel van a gond. Napokon keresztül próbálkozott a szervezetem az ovuval. Ennek jelei is voltak, akár 10 napig tartó tojásfehérje nyák, leeső, majd újra felmenő aztán újra leeső hő.

Elkezdtem inni a cickafark teát ami segítette a tüsző megrepedését. 31 napos ciklusom lett 3 hónap elteltével.


Ezeket azért írtam le, mert szerintem igenis sok mindent ki lehet olvasni a hőgörbéből, persze ha az ember a szabályokat betartva vezeti és ami szintén nagyon fontos érdekli is ez az egész, hajlandó utánaolvasni, mi minek lehet a következménye!


Mi nem csak akkor voltunk együtt mikor ovum volt, de tény, hogy a párom tudta nélkül (nehogy tenyészbikának érezze magát) úgy alakítottam az együttléteket (persze akartuk a babát).


Én azt mondom azzal csak nyerhetsz ha kipróbálod, megismerheted a testedet még jobban.


Sok sikert és mielőbbi + tesztet kívánok!

17 hkm

2013. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főként az utolsónak.

Drága 2. válaszoló. Elég parasztosan fejezted ki magad, de nem baj. EZEK (a Te kifejezéseddel élve) a szerencsének köszönhetik, hogy az első hónapban össze jött a baba. Örülj hát neki te is, viszont a másikat nem kell lenézni, azért mert ki szeretne próbálni valamit, hátha az előrébb segíti egy kicsit abban, hogy végre neki is sikerüljön a várva várt baba!! Egyébként, mivel kevés a spermaszám, nem "lövöldözhetünk" minden nap, mert abból tutira nem lesz semmi, (meg ezt már próbáltuk is) így megpróbáljuk a középidőre "tartogatni"....

2013. febr. 7. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem parasztjent akartam valaszolni, ugy erzem nem is ugy valaszoltam. De nyugodtan pontozz le, hiszen te csak gondolom azt akarod hallani amit szeretnel! Mint irtam, ha 6 HONAP IS SIKERTELEN VOLT, AKKOR ERDEMES MEGPROBALNI! :) tetszik erteni??;) egyebkent, e-vitamin csodakra kepes! Sok sikert.


A paraszt 2. Valaszolo

2013. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy paraszt vagy, csak a válasz adás volt parasztos. a csodás E-Vitamint mind a ketten szedjük.

Egyébként, azt írtad, hogy felesleges megpróbálni, mert nincs értelme. És nem szeretném, hogy csak azt írják/tok amit hallani szeretnék. Igazából csak kíváncsiskodtam, kinél vált be!

2013. febr. 7. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha még lennének kerdeseid nyugodtan írj privit! Eléggé koruljartam a témát mert valóban érdekelt, és szívesen segítek ha tudok!

Szerintem vagj bele, vesztenivalod nincs. Aztán max te is azt mondod hülyeség az egész. :-)

3. Voltam!

2013. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!