Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már a teszt biztosra kimutatja...

Már a teszt biztosra kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
aug.5-én volt menstruációm.A melleim nagyon elvannak nehezedve és fájnak a hasam pedig feszül,esténként pedig sűrűn van vizelési ingerem(napközben nem feltűnő),ráadásul a derekamba is nyilalgat.Ha holnap csinálok tesztet az már biztosra kimutatja a terhességet?Ezek a tünetek utalhatnak terhességre?
2009. szept. 4. 22:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még azt kifelejtettem,hogy szept.2-re nem vártam
2009. szept. 4. 22:34
 2/14 A kérdező kommentje:
és még azt hogy szinte egész nap fel vagyok puffadva
2009. szept. 4. 22:35
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha késik az jó jel, általában ilyenkor már kimutatja a teszt.

De ezek a tünetek menzikor is normálisak. De mivel késik, feltételezhetjük hogy baba van.

Drukkolok!

2009. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én 1-ére nem vártam. Nekem péntek reggel halvány pozitív lett.
2009. szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

8:12-es vagyok: ilyen lett a tesztem:

[link]

2009. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Gratulálok a + teszthez:)remélem ma már én is elmondhatom magamról,hogy 2 csíkom van!:)) Majd megírom az eredményt mi lett :)
2009. szept. 5. 09:23
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem negatív lett a tesztem :( Bár még mindig nem jött meg a menszim.
2009. szept. 7. 21:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Milyen teszttel teszteltél? Lehet nem volt elég érzékeny. Ha 25-sel, akkor még van remény, mert az nekem sem mutatott semmit. De a 10-es igen.

Próbáld meg később! HÁTHA!

2009. szept. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Húú hát a dm-ben vettem tesztet,de én el is felejtettem megnézni az érzékenység számát:S De már lassan 1 hete nagyon megjön érzésem van...Minden pillanatra várom mert annyira,de hát csak nem jön.Ráadásul most rátesz,hogy 3 napja(nem egész nap de a normál helyett folyós állagú) megy a hasam.
2009. szept. 8. 09:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen találtam 10-es tesztet. Patikában kérjél, de nézd meg. Mert szerintem a DM-es az 20-as vagy 25-ös. Ha későn volt PÉ-d akkor lehet azért nem mutatja. Egyébként ez a hasmenés most járványka. Nálunk a suliban sok gyerek beteg hányás és hasmenéses tünettel.
2009. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!