Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt,2 hét késés?

Negatív teszt,2 hét késés?

Figyelt kérdés
Utoljára július 18-án jött meg. 34 naposok szoktak lenni a ciklusaim, de augusztus 21-én nem jött meg. Teszteltem augusztus 27-én délután Gabrielle-el, de semmit, még halványat sem mutatott. Azóta sem jött meg, már szept. 4 van :S Pánik. Teszteljek inkább reggel? Ki kellett volna, hogy mutassa 6 nap után, ha valami van, nem? Még délután is, mert ezek a tesztek igen érzékenyek! Teszteljek egyik reggel? Szerintetek mi a helyzet?
2009. szept. 4. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tesztelj,mert ügye semmi sem működhet mindíg tökéletesen,lehet hogy a teszttel volt bibimén mindenképp tesztelnék,v menj el nődokihoz esetleg uh-ra ott már látszik biztosan ha jön a kisember
2009. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha baba lenne már rég ki kellene mutatni a tesztnek.

Voltál már dokinál?Van peteérésed?mert eléggé hosszú a ciklusod,ilyenkor gyakran előfordul,hogy nincs akkor meg hiába várod a csodát.Persze ez nem törvényszerű,de előfordul,szerintem nézesd meg magad uh-on ha most nincs baba,hogy lesz-e érett petesejt.

Ha a tesztek negatívak szerintem más áll a késés hátterében.Menj dokihoz mielőbb.

Sok sikert.

2009. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen tesztelj még, 10es erősségűvel. Ha pedig nem vagy terhes, menj el a nőgyógyászodhoz egy teljes vizsgálatra.

Ha ő nem mondja akkor te kezdeményezd, hogy szeretnél hormonvizsgálatot a következő ciklusodban. Annyiban macerás, hogy a ciklus bizonyos napjain vérvételre kell menni. De ez a kellemetlenség a közelében sincs annak a haszonnak, amit ezzel nyerhetsz.

Rálát az orvosod a hormonműködésedre, egy csomó minden kiderül (már ha van)...amit rögtön orvosolni is lehet.

Csak azért mondom, hogy ragaszkodj a h.vizsgálathoz mert itt sok nőtől olvastam, hogy évek óta nincs baba...de még nem volt hormonvizsgálatuk. Mások pedig, amikor azon túlestek, és látták milyen értékeket kell beszabályozni és kaptak rá egy gyógyszeres kúrát, 3-6 hónapon belül teherbe estek.


Szorítok, hogy baba legyen...de ha mégsem...arra írtam a fentit.

2009. szept. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Gabriell negatív lett, viszont a Walentin 10-es az pozitiv.
2009. szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ijesztően hasonlítunk egymásra! :) Nekem is akkor volt utoljára, csak nekem elég rendszertelen a ciklusom:) de sosem 28 napos :) Nekem is negativ lett a teszt, késés után 3 nappal csináltam. Elmentem orvoshoz, elküldött laborba. Az ottani menotest pozitiv. Menj el te is! :))) És sose add fel a reményt! :)
2009. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az 53 napon mutatta ki a babát! Még kimutathatja ha babás vagy.
2009. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem júl. 19-én jött meg utoljára, előtte rendszeres 26-28 napos ciklusaim voltak. Már túl vagyok a dokin és egy vérvételen, sajnos a vérből vett hcg is negatív, most várom, hogy mit mond a doki a többi eredményre, illetve hogy mi lesz a következő lépés?

Majd írd meg, hogy veled mi lett!

2009. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy héttel ezelőtt megjőtt. Nem igazán volt aktuális a családalapítás, tehát ezért örülök is neki :) Persze ha másképp lett volna, annak is nagyon örültem volna, csak kicsit változtatnom kellett volna a terveimen. :)
2009. szept. 24. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!