Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék megnyugodni! Lehetsé...

Szeretnék megnyugodni! Lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék még babát.Párommal nov. 25-e felé szeretkeztünk, ahogy megszoktunk 3-5 percig gumi nélkül majd gumival.Mivel régen csináltuk már hamar elment a gumi felhúzása után 3 perccel. Persze félek az előváladéktól. Azóta megjött a menstruációm decemberben és januárban a rendes időpontban, sőt tesztet is csináltam, ami negatív lett. Viszont a februári dátumtól 2 héttel hamarabb megjött. Mondta az edzőm, hogy nem rég kezdtem el edzeni ezért is jöhet meg hamarabb. Viszont eltelt november óta több, mint 2 hónap és mintha a pocakom nőtt volna egy kicsit.

Szerintetek van mitől félnem? Kérlek írjatok mert már nagy pánikban érzem magam! :(



2013. febr. 7. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van. elkezdtél edzeni és többet eszel, mert többet mozogsz. így nem jobb lesz a tested hanem még hízol is.

Ja a terhességtöl nem kell félned.

Még egy kérdés? te az edzöddel a menstruációdról diskurálsz?

Ja és jó kis kapcsolatotok lehet ha 2,5 hónaponta bújtok csak össze.

2013. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kizárt hogy terhes legyél így hogy 2hónapban is megjött és a teszt se mutatta ki.
2013. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nőből van az edzőm :) és nem 2,5 havonta szeretkezünk hanem sokkal gyakrabban. De nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)
2013. febr. 7. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem sincs miért!
2013. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!