Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék megnyugodni, szerint...

Szeretnék megnyugodni, szerintetek lehetséges hogy már is beágyazódás van?

Figyelt kérdés

Múlthét hétfőn volt a 11.ciklusnapom és az nap reggel meg előtte este rózsaszínes nyák távozott,azt hittem korábban van valamiért ovu...Tegnap este és ma reggel ugyanez történt,csak a nyák egy kicsit több de ugyanúgy halvány rózsaszín..Most volt beágyazódás a lehetséges ovura 10 napra rá?

Az előző terhességemnél a 22. ciklusnapon volt az ovu,és 35 napos volt a ciklusom..Szóval ezek az értékek vetélés után is mérvadóak?Mivel hogy azóta egyszer jött meg így csak tippelgetek és figyelem a jelzéseket...Ja és a ciklus.hu-n olvastam a méhszáj vizsgálatról steril kézzel,na én ezt a 11.ciklusnap óta nézem,akkor alacsonyan volt nagyon,rá 2 napra már fentebb volt,pár napig egy szintben majd mára már annyira fent hogy azt sem tudom megnézni hogy puha e.Ja és a április 21. volt az első nap..Szerintetek akkor ez most ovuláció, vagy beágyazódás?


2011. máj. 13. 19:45
1 2 3
 1/22 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha ciklus közben többször is vérezgetsz, még ha gyengén is, az sajnos lehet hprmpnprobléma is. A missed ab műtétem utáni két ciklusom nekem is ilyen volt. :-(

Szerintem menj el dokihoz.

Persze lehet az is, amket kérdeztél, de tényleg jobb lenne, ha doki látna.

2011. máj. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Manka68 ***** válasza:

Bocsi, majd megtanulok gépelni. :-))

hprmpnprobléma = hormonprobléma

2011. máj. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyetértek az előttem szólóval!!!Én is egy missed ab.-on vagyok túl,2 és fél hónapja,viszont nekem minden normális.Nincsen rózsaszín váladékozás se vérezgetés,a hormonjaim teljesen helyreálltak.

Drukkolok,hogy ne hormon gondjaid legyenek,hanem baba!:)

2011. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hormonprobléma vagy baba is lehet.


Ha hormonprobléma, akkor ez helyrejöhet magától is, ugye??

Mert én viszont voltam dokinál és mondtam neki, hogy többet pecsételtem...és azt mondta nem baj, lehet hogy így lesz a jó...

Aztán most még több napig pecsételtem, rózsaszíneztem wc papíron néha-néha és mensi helyett pedig csak pecsételő vérzésem volt. Nem tudom mi lehet ez. Ha hormonproblémától van, helyrejön magától?

2011. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Én külföldön élek itt nem foglalkoznak így az emberrel..És csak két alkalom volt a pecsételés,nem állandó,ciklus 11 napján este és reggel,és most a 22.napon csak reggel..Azóta szurkál a méhem,a méhszájamat meg nem érem el..Hónap végén jutok csak haza,akkor mindenképp elmegyek egy nőgyógyászhoz..

Ha hormonprobléma,akkor szerintem nem múlik el magától,gyógyszerekkel illetve homeopátiás szerekkel lehet segíteni tudtommal..

Ja és spontán vetélésem volt,nem volt művi befejezés.Teljesen kiürültem..:( Rá egy hétre állt el a vérzés és vele együtt addigra a hcg is kiürült,így nem volt belőle további testi probléma..

Nagyon szeretnék már babát!!

2011. máj. 14. 13:31
 6/22 anonim ***** válasza:

Én már egyszer jártam így,hogy először egyszer-kétszer pecsételtem,majd többször,mad vérezgettem,aztán ömlött belőlem a vér,mire elmentem orvoshoz,akinek 3 hónapjába került amíg kikezelt.Méhkürt,petefészek és hólyaghurutom volt egyszerre,mert a gyulladás elkezdett terjedni.

Nem ijeszgetni szeretnék senkit,csak elmondani,hogy szerintem a pecsételő vérzés nem normális dolog,amit kikell vizsgálni!!!!Nekem sem a gyulladás előtt,sem azután nem volt pecételő vérzésem,és nyílván persze a hormonzavar is pecsételéssel jár és azt is lehet kezelni...magától nem igen jön helyre!Én úgy gondolom és tudom.

2011. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek,ne is számítsak rá hogy az ovuláció után 10 napra a pecsételés az beágyazódás volt?:(
2011. máj. 14. 13:58
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen!!!!!!!!!Sose add fel!!!!!!!!Lehet,hogy beágyazódás volt!!!

Mikor volt a vetélés?

2011. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Március 12.e körül..7 hetes voltam.(Mire felvettek a kórházba addigra késő volt..A körzeti orvos azt mondta fapofával vizsgálat meg minden nélkül hogy vetélésem van(mikor elkezdődött a vérezgetés rá 2 napra hívtam a kórházat hogy mentőt hívjak mert annyira fájt és azt mondták mivel korai a terhességem ezért elöbb a körzeti orvoshoz kell mennem,hát mentem másnap reggel,egy hét múlva kaptam időpontot,aztán kisebb szóváltás után bemehettem soron kívül..Szóval nem vizsgált meg,csak kikérdezett és beutalt a kórházba,ahova 2 nap múlva mehettem...)..
2011. máj. 14. 21:26
 10/22 anonim ***** válasza:

Fú..hát nagyon sajnálom!!!!Ilyen mocsok orvosokat!

Egyből felkellett volna venniük a kórházba,és nem háziorvoshoz küldeni!!!Hát ez felháborító!


Mivel ennyire közel van a sajnálatos vetélés,biztos,hogy hormon gondok vannak!De ez max még egy hónap és rendeződni fog!

Sokat lendítene a dolgon,ha szednél vitamonokat!

Lelkileg,hogy vagy?

2011. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!