Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyedül én vagyok ilyen...

Egyedül én vagyok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Vannak itt hozzám hasonló problémájú tini kismsmák vagy tini anyák?

Teherbe estem és nem tudom, hogy mit tegyek megtartsam e vagy ne? Szívem szerint megtartanám.

17 l


2013. febr. 7. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt csak te egyedül tudod eldönteni! ha van aki támogasson és szeretnéd, érettnek érzed magad akkor egyértelmüen tartsd meg!
2013. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy egyedül ezzel a problémával, mert sokan írnak itt is erről (jó részük azért kamu, de így is marad elég). Nyiss egy fórumot a sorstársaknak és beszélgessetek, hátha juttok valamire.
2013. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, én nem vagyok veled egykorú - 32 éves anyuka vagyok, de nemrég voltam én is 17 :) - de a véleményem az, hogy a szüleidet, anyukádat kérdezd meg. Te még nyilván nem dolgozol, illetve egyedül nem tudod magad, vagy a születendő babádat eltartani. A kérdés, hogy a szüleid mindenben melletted állnak-e, segítenek-e. Ha igen, és jó családi háttered van, akkor ha a helyedben lennék, én is megtartanám, mert a megfogant kis életből ember lesz. De ha nem jók a családi körülményeid, akkor inkább vetesd el, még lehet gyereked később, és most még inkább a tanulásra koncentrálj. Az életben a talponmaradás sokszor nehéz, jó szakmád kell hogy legyen ahhoz, hogy a gyerekeidet rendesen fel tudd nevelni. Remélem tudtam segíteni, a szüleiddel beszélj.
2013. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha a szüleid, családod tud anyagilag is támogatni, akkor szerintem mindenképpen tartsd meg! Legalább is én ezt tenném a helyedben.
2013. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!