Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok szomorodva: 3...

El vagyok szomorodva: 3 tesztem is pozitív lett, és egy hetet késett a mindig pontos mensim! Ma reggel pecsételni kezdtem, de ezt betudtam tünetnek, voltam dokinál és tutira nem vagyok terhes! Írjatok vm biztatót. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
menj el másik dokihoz is feltétlenül.
2013. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha pozitívat teszteltél, tuti, hogy terhes vagy, esetleg elment a baba, de én is felkeresnék sürgősen egy másik dokit. Minden jót Neked!
2013. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Húú! Jó gyorsak vagytok! De az a helyzet, hogy ebben doktorbácsiban nagyon megbízom (ismerős is ráadásul) és délutánra meg is jött, de nagyon-nagyon szomorú voltam! A többi kommentet elnézve olyan, mintha csak velem lehetne ilyen!!!

Cisztám sincs, méhen kívüli sem valószínű, így, hogy most már megjött normálisan. Én lennék a ritka kivétel, akinek spontán elmegy a baba?

Mindenesetre tündérek vagytok a gyors válaszokért!

2013. febr. 8. 20:32
 4/12 anonim ***** válasza:

A nők nagy részénél az első terhesség spontán elmegy úgy, hogy nem is tud róla.

Nézd, ha ennyire megbízol a dokiba, akkor próbáld magad túltenni ezen. Próbálkozzatok újra és éljétek világotokat.

De .. én is elmennék másik dokihoz. Legalább egy körzetihez és akkor fizetned sem kell érte.

Több szem, többet lát!


Sok sikert.

2013. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok terhesség megy úgy el, hogy az ember észre sem veszi!
2013. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha volt pozitív teszted akkor bizony terhes voltál, csak valószínűleg nem tudott beágyazódni rendesen ezért nem maradt meg. Fogd fel úgy hogy ezek szerint az átjárhatóságoddal nincs baj, és a pároddal is minden rendben, próbálkozzatok tovább és biztos össze fog jönni.
2013. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Disi ***** válasza:
Próbálkozzatok tovább! Tudom milyen rossz érzés, az első babám elment 7 hetesen, aztán nekem is volt hogy késett 10 napot, már teljesen beleéltem magam, de nem volt baba :((( Össze fog jönni, csak nem szabad rajta stresszelni! (tudom könnyű mondani) Nekem kellett egy év mire újra teherbe estem, de ez is csak azt jelenti hogy nincs gond sikerülni fog. Szorítok :))))
2013. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy dolog, mint tapasztalt vércsoportos... ha tudod a férjed és a magad vércsoportját, és ne adj Isten te negás vagy... szóval gond van az RH- tokkal, akkor most is kell az anti-D, a biztonság kedvéért, dokival ezt feltétlen beszéld meg! Kialakult várandóságnál inkább jobb megkapni ilyen esetekben, nehogy a következő babánál gond legyen, ez csak egy jótanács.
2013. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Csak annyira rosszul éreztem magam! Amúgy én is negatív vagyok (Rh-t illetőleg) és a férjem is, szóval ezzel nem kéne gond legyen.

Mindenesetre nagyon jól esik, hogy ,más is átérzi a bajom és nem vagyok egyedül, pedig 5 hónapja próbálkozunk!

Kedves tőletek, hogy írtatok, egy kicsit már kimásztam a depiségből!

Írok, ha bármi említésreméltó történik!

2013. febr. 9. 00:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Amennyi előnye van a terhességi teszteknek, olyan sok lelki megrázkódtatást is okoznak olykor. Ilyen "terhességből" szinte minden nő átél néhányat az élete során. Ezek korábban, észrevétlenül távoztak a szervezetükből. Gyorstesztek nem lévén, a terhesség puszta gondolata is, csak a mensi kimaradása utáni napokban, hetekben merült fel az ember agyában, akár szeretett volna gyereket, akár nem. Aki most tűkön állva várja, hogy tesztelhessen, az bizakodni kezd a + eredmény láttán, és nagyon neki tud keseredni, ha kiderül, hogy a természet mégis másként döntött.

Egy dolog vigasztaljon; ezek a nagyon korán elhaló terhesség-kezdemények többnyire rendellenes fejlődés miatt nem tapadnak meg, tehát jobb hogy most történt így.

2013. febr. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!