Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El vagyok szomorodva: 3...

El vagyok szomorodva: 3 tesztem is pozitív lett, és egy hetet késett a mindig pontos mensim! Ma reggel pecsételni kezdtem, de ezt betudtam tünetnek, voltam dokinál és tutira nem vagyok terhes! Írjatok vm biztatót. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 20:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ilyen megesik, csak az emberben önző módon megszólal a ,,mért pont velem van így" nevű csengő! Azt is tudom, hogy ha volt is valamiféle terhesség, akkor tuti nem volt vele minden oké, ha így végződött.

Ugyanakkor azért büszke vagyok magamra, hogy kibírtam a nemvárt 3. napját anno az első teszttel és, hogy volt annyi eszem, hogy halkan örüljek.

Szerintem a helyemben mindenki bizakodni kezdett volna.

No sebaj, majd legközelebb....

Köszönöm, a válaszokat!

2013. febr. 9. 07:41
 12/12 Dezsuka válasza:
Szia! Látom ez már 3 éve történt, olvastam a történeted, én is így jártam most, 1 hetet késett, és nagyon beleéltem magam, de végül megjött! :( Azóta sikerült, összejött a baba? :)
2013. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!