Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hétfőn este együtt voltam...

Ha hétfőn este együtt voltam a parommal, és kedden vagy szerdán volt pé, akkor még lehet kisbaba? Az igaz hogy a sperma akár 3 napig is élteképes?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de ha tudod hogy mikor van pé miért nem voltatok együtt kedden és szerdán is? Én úgy tudom, hogy a sperma 48 órán át életképes még a nőben.
2008. jún. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért mert a párom nem volt otthon! A munka miatt távol volt és csak hétfőn tudtunk együtt lenni! hát ezért!
2008. jún. 5. 07:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodj meg!Hát persze,hogy sikerülhet.A sperma akár 3 napig is életképes!Igaz,így nagyobb esélyetek van egy kislányra,ui. ők azok, akik hosszabb ideig élnek,de mozgásuk lassú.Így ők már ott vártak a kapuban a kiskatonákra!:-)
2008. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,rosszul írtam!A kiskatonák várnak az éret petédre,hogy megtermékenyüljenek!
2008. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48 óráig életképesek!
2008. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!