Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz után 8 nappal tök...

Menzesz után 8 nappal tök száraz vagyok. Van értelme babára következtetni?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert babát szeretnénk és rajta is vagyunk, de ez így fura, hogy ilyenkor ennyire száraz vagyok. Aztán lehet, hogy nem jelent semmit, csak most éppen ez van.

Köszönöm szépen előre is!!


2012. nov. 5. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Utána 8 nappal? Mi köze lenne a babának hozzá? Pár nap múlva lesz csak peteérésed. Nem értem...:)
2012. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
még ha terhes is lennél sem éreznél semmit.
2012. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen... annyira nem is számoltam utána... Igazad van! Csak már nagyon várjuk, hogy érkezzen a babó, de lehet, hogy néha már túl lihegem, mint ahogy most is :) Köszönöm :)
2012. nov. 5. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem kicsit liheged túl :)
2012. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi!Nem kell minden apró jelről azt gondolni hogy terhes vagy.Engedj le egy kicsit ,ne gondolj mindig arra.Ha terhes leszel fog időben jelezni a tested és az annyira egyértelmű lesz hogy nem velünk akarod majd kitaláltatni hogy terhes vagy e.
2012. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszönöm szépen a hozzászólásokat! Bízom a legjobbakban :):) Szép estét nektek!
2012. nov. 6. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!