Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt elött érzékeny mell...

Nem várt elött érzékeny mell utalhat babára? Máskor nem szokott a mellem fájni menstruációkor!

Figyelt kérdés
érzékeny kicsit a mellem ,nem nagyon csak mivel sose szokott ezért észre vbehetöen! MEg napok ota fáradt vagyok vagyis aludhatnékom van és valamikikor el is alszok orákig délután ami szintén nem megszokott tölem!Szeretnék babát és ez nem tudom lehet e jele, vagy ez még nem jelent semmit ?
2009. szept. 6. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,de nálam is ez volt az utóbbi időben és megjött.
2009. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt bármi bármit jelenthet. A fogantatás még semmi, meg is kell tapadnia! Csak akkor lehetsz biztos a babában, ha kimarad a vérzés, és pozitívat tesztelsz.
2009. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Szoval azért bizakodhatok de ne éljem bele mgam! értem! akkor várok hogy kimaradjon a mensi és tesztelek :Dszurkoljatok :D
2009. szept. 6. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!