Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a görbémről?

Mit gondoltok a görbémről?

Figyelt kérdés

[link]


Mindig is rendszertelen volt a ciklusom, voltunk a párommal dokinál, nem találtak semmit.Nem vagyok paranoiás, nem várom azt a választ, hogy tuti terhes vagy, de érdekelne olyanok véleménye, akik hasonló helyzetben voltak, vannak! Ma hányingerem volt, gondoltam eszek valamit, de az egy babán és egy fél kifli után kijött belőlem minden. A hőmérőzés alapján,ahogy a görbe is mutatja, 30-án volt a pé-m, ezért holnap lenne a nemvárt napja.



2013. febr. 12. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
babát nem kéne enni:D bocsi, nem hagyhattam ki:))
2013. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerintem sok itt a vérfolt egy babához:(
2013. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, első igazad van, banánt ettem, nem babát. :) Szerinted utolsó miért ugrál így a görbém?
2013. febr. 12. 14:19
 4/20 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem progeszteron problémád van, erre utal a sok vérezgetés, barnázás, nekem hasonló volt a görbém, voltam dokinál és azt mondta ösztrogén dominancia alakult ki nálam. Ha holnap nem jön meg csinálj egy terhességi tesztet. Nekem is kellett, és úgy mentem hozzá, megnézett UH-on, és norcolutot kaptam, nem valószínű hogy terhesség, az izgalom idegesség is kiválthatja a hányást, én már csak tudom, volt benne részem. Nekem akkor ilyen volt a görbém

[link]

2013. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Endokrinológusnál is voltál? Nekem a nődoki, meg a meddöségi doki is azt mondta nincs semmi baj, pedig 6 éve nem esek teherbe. Az endodoki pedig kiderítette, hogy nagyon is van baj. Ez a görbe nagyon csúnya! Én a helyedben elmennék endodokihoz!
2013. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem voltam még endokrinológusnál, csak nőgyógyásznál, ő erősített meg, hogy nincs különösebb bajom. Én is azt gondolom, hogy ez a görbe ami nekem van nem normális és az ennyire hosszú ciklus sem az, bár eddig még csak egyszer volt ennyire hosszú, többnyire 28-40 nap között mozog. Az idegeskedés sajnos jelen van a minden napjaimban, új városba költöztünk, nincs munkám,nem ismerek senkit és még dokit sem találtam. Nem csodálkoznék ha ez állna a hosszú ciklus és a vérezgetések hátterében. A hányingert és a hányást nem értem, mert nem szokott ilyen lenni nálam. Lehet még egy tesztet csinálok majd a hétvégén, ha addig sem jön meg és utána irány a doki. Köszi a görbéket és a válaszokat. :)
2013. febr. 12. 14:48
 7/20 anonim ***** válasza:
én orvost váltanék, nem hiszem, hogy ennyi vérezgetés és ennyire szabálytalan ciklus normális.
2013. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én PCOs vagyok, de már kezelnek:)

Most ilyen a görbém, csak hogy lásd hogy az endokrinológusnak van a legnagyobb értelme ebben az egészben, ez nem a nődokik asztala...

[link]

2013. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De szép görbéd van utolsó, irigyellek, nem ma lenne a nem várt napja? Lehet babás lettél? Mikor tesztelsz?
2013. febr. 12. 15:17
 10/20 anonim ***** válasza:

Remélem, valentin napon:)))

Ezért is mutattam meg hogy ha endokrinológushoz mész, az megmondja mi a baj

2013. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!