Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a görbémről?

Mit gondoltok a görbémről?

Figyelt kérdés

[link]


Mindig is rendszertelen volt a ciklusom, voltunk a párommal dokinál, nem találtak semmit.Nem vagyok paranoiás, nem várom azt a választ, hogy tuti terhes vagy, de érdekelne olyanok véleménye, akik hasonló helyzetben voltak, vannak! Ma hányingerem volt, gondoltam eszek valamit, de az egy babán és egy fél kifli után kijött belőlem minden. A hőmérőzés alapján,ahogy a görbe is mutatja, 30-án volt a pé-m, ezért holnap lenne a nemvárt napja.



2013. febr. 12. 14:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szorítok Neked, hogy szép ajándékkal lephesd meg a párodat Valentin napon!!! :) Hogyan derült ki, hogy Pcos-vagy? Inzulinrezisztenciád is van? Szívesen meghallgatnálak privát levélben. :)
2013. febr. 12. 15:25
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez szerintem se túl jó görbe.
2013. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Most néztem utána, Veszprémben a kórházban van endokrinológiai rendelés, holnap bejelentkezek, talán tudnak segíteni nekem is. :)
2013. febr. 12. 15:39
 14/20 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy terhes vagy-e, viszont a görbéd alapján simán kinézhet valami hormonprobléma. A dokid csak rávágta, hogy nincs gond, vagy volt mondjuk vérvétel is?
2013. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Volt vérvétel, annak az eredményei alapján mondta, hogy minden oké.
2013. febr. 12. 18:36
 16/20 anonim ***** válasza:

A gorbed alapjan szerintem meg nem is volt peteeresed..A ciklus.hu nem a legmegfelelobb erre szerintem,nekem sokszor felrehuzzta..

Ha esetleg jol is huzzta volna be akkor en is osztrogen dominanciara gondolnek, a progi hiany miatt leeso homerseklet alapjan,de ez talalgatas csupan,de ha voltal vervetelen akkor lehet hogy ez kizarhato ha mindent rendben talaltak.

Nekem is sok kusza ciklusom volt es sokaig mindent rendben talaltak!6 eve vagyunk egyutt nem vedekeztunk soha es volt 2 vetelesem!Sokat verezgettem en is,es volt hogy nem volt peteeresem..Aztan a masodik(fel evvel az elso utani) kivizsgalason PCOS diagnosztizaltak.Elkezdtek hetente nezni a progi szintemet hogy van e peteeres(atlag 60+napos ciklus mellett) es abban a ciklusban nem gorcsoltunk ra hogy jo idoben legyunk egyutt,mert vartam hogy megjojjon es vegre elkezdjek a kezelest!De nem jott meg azutan...:) Ez csak a 16.ciklusnapomtol mutatja de ebbol is latszik hogy pocsekul nezett ki..:P [link]

13 hetes kismama

2013. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Szia, utolsó válaszoló.

Szerintem Te írtál egy másik kérdésemhez is, neked nem tudtam értelmezni a görbédet :)

Köszi, hogy ide is írtál. Nem lehetséges, hogy a 42. napon lehetett a pém? Bár akkor nem néztem már ovu tesztel, de a hőmérsékletem onnantól kezdett el növekedni és viszonylag fent maradni.

Elvileg ha akkor volt pé, ma vagyok a 14 dpo-n, rendesen azóta sem jött meg csak barnázás,vagy kis mennyiségű pirosas vérzésem van.

ilyen a görbém :


[link]

2013. febr. 13. 09:08
 18/20 A kérdező kommentje:

Csináltam ma reggel próbaképpen egy ovu tesztet, ilyen lett :


[link]


[link]


[link]


Remélem a 3 közül valamelyik kép látható, sajna nem csinál a telóm jobb fotót. Ez egy teszt csak másképp fotózva.

Szerintetek ez pozitív, ha igen akkor miért lett az? Mit mutathat ki ilyenkor a szervezetben?

2013. febr. 13. 10:06
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen en vagyok az aki megosztotta azt a gorbet!:) A gorbed alapjan valobana 42.napon lehetett,de ha barnazol igy az ovu ota lehet hogy nincs eleg sargatested es azaltal ha van baba nem tud beagyazodni..De ha mar igy a 14.dpon vagy akkor terhes tesztet erdemes csinalnod!:) Nekem a lutealis fazisom 15-16 nap szokott lenni es a 13.dpon keszult a pozi tesztem,hatah neked is kimutat valamit,mert ha kimutat akkor nyomas a doki hogy irjon fel neked utrot!
2013. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én továbbra is azt mondom, valami nincs itt rendben!
2013. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!