Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a teherbeesést, ha szinte csak arra gondolsz?

Figyelt kérdés
2 naponta vagyunk együtt a párommal,de félek, hogy mivel minden vágyam egy baba és csak erre tudok gondolni ezért is nem fog összejönni.
2013. febr. 12. 18:05
 1/9 anonim válasza:
32%
Ha csak arra gondolsz, akkor nem következik be, így soha nem fogsz teherbe esni! Sajnálom :/
2013. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a cinikus választ :) remélem neked is ilyen jól fognak segíteni mások az életed során :)
2013. febr. 12. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A gondolatnak teremtő ereje van, szokták mondani:) Gondolj kellemesen és ne görcsösen a dologra, hogy minden rendben lesz és össze fog jönni a baba! Sok sikert kívánok!
2013. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez két esélyes.

Mi a férjemmel csak "egymásra pislogunk" és ott a baba.

Másoknál számítanak ezek a dolgok.

Nem tudom, mikor kezdtétek a próbálkozást, ha mindenki egészséges, akkor a két naponkénti együttlét hozhat babát, akkor is, ha "csak ezen jár az eszed".

bár azt mondják, az önfeledt szerelmeskedés jobban kedvez, baba bármilyen alkalomból lehet.

2013. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az en tapasztalatom a kovetkezo:

Mi 6 eve leszunk egyutt es soha nem vedekeztunk,2 eve jott eloszor ossze de el is ment..:(

Aztan tavaly is sikerult,de szinten elment:kivizsgalasok szerint teljesen egeszsegesek vagyunk,utana a kovetkezo vizsgalatnal nalam kimutattak hogy PCOS gyanus vagyok,ujabb kivizsgalasok (vervetel minden heten hogy lassak van e peteeresem..Abban a honapban nem feszultunk ra gorcsosen ahogy addig....Akkor vartam hogy megjojjon es vegre kapjak gyogyszert..Nem jott meg,es mar 13 hetes kismama vagyok..:D Mindenki azt mondta hogy nagyon ragorcsolunk,de az elso veteles utan nehez volt nem ra gorcsolni a babara..Ja es pont elkezdtem iskolaba jarni es munkat keresni a kivizsgalas alatt(ami amugy 60napos ciklus alatt tortent,akkor jott ossze..):)

2013. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A párom is és én is nagyon vágytunk egy közös gyerekre,szinte ,,rágörcsöltem,, első hónapban rengeteg tesztet vettem,figyeltem a testem, a ,,tüneteket,,....már ott tartottam,mint itt nagyon sok nő a gyakorin,hogy minden jel arra utalt hogy terhes vagyok...persze nem voltam,már első sikertelen próbálkozás utánn belebetegedtem szinte,siránkoztam a páromnak,ő is félt h mi van ha nála nem jó valami,második honapban sem jött össze,lelkileg ki voltam.Akkor fordult a kocka,elhatároztam,hogy munkát keresek,csinálok valamit ami boldoggá tesz,és az agyamba belevéstem azt,hogy ha jönnie kell a babának,jönni fog.Kivárom a pillanatot.Titkos gondolataimban még mindig ott forgott az akarat,a vágy,játszadoztam a pozitiv teszt gondolatával...de egy tesztet sem vettem,éreztem a görcsöket,fájt a mellem ugy mint mindig,rá sem hederitettem,kialakuloban volt egy munka,errefel egy reggel rosszullettem,másnap pedig pozitiv lett a teszt.Nem tudom a rágörcsölés mennyire befolyásolta,de azt tudom,hogy a lelkemnem nagy teher volt ez a pici kis várakoz is.Persze ezen kivül abban hiszek,hogy két egészséges embernek össze fog jönni első pár honapban,nem a gondolatok miatt fog vagy nem fog megfoganni a baba :) Viszont aki pedig rágörcsöl,az stresszes minden honapban,és zaklatott lesz ha nem jön össze a pici,az pedig már befolyásolja a fogamzást :( Én sok sikert kivánok mindenkinek,aki nagyon vár már az apró csodára :) 10hkm
2013. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is sok helyen azt olvasom, hogy ha nagyon akarod nem jön össze.

Nem rég meg ugye mindenhol a vonzás törvényéről volt szó, könyvekben, cikkekben, tv-ben. Hogy ha valamire nagyon összpontosítasz és nagyon el akarod érni, akkor az univerzum megadja neked vagy mi. Akkor most ez hogy is van?

2013. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én nagyon akartam, és összejött. igaz, 2 év után.

aztán elkezdtem pozitívan gondolkodni. s pár hónap után sikerült.

ami segített: arra gondoltam, hogy terhes vagyok, hogy a babám a kezemben van, hogy pozitív a terhesteszt, beszélgettem hozzá, hogy várom és készen állunk az érkezésére.

mivel nekem segített, én hiszek benne!

2013. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tapasztalatokat :) nektek pedig gratulálok :)
2013. febr. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!