Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » AZ idegesség nagy mértékben...

AZ idegesség nagy mértékben befolyásolja teherbeesést?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van akinél igen, van akinél nem!

Férjem kolléganőjének 5 évig nem jött a baba! Elég stresszes volt a munkaköre, ő meg eleve érzékenyebb is. Ahogy másik osztályra került, terhes lett!

De pl. barátnőmnek két hónap alatt halt meg az apukája és szűnt meg a munkahelye, mégis terhes lett rögtön!

2012. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem befolyásolta. Meglehetősen stresszes körülmények között fogant a lányunk. Én egy konferenciára utaztam éppen ami miatt nagyon ideges voltam. Vasárnap este még összebújtunk és aztán indultam. Elég zűrös volt a következő másfél hét. Nem ettem rendesen (szokásomhoz híven) és folyamatos gyomoridegem volt. Nem is sejtettem hogy terhes vagyok. Aztán mégis az lettem. AZ első trimeszter rettegéssel telt mert kb hetente barnáztam-vérezgettem. Mire lenyugodtam a 24. héten is túl voltunk. Aztán 40. hétre született meg a lányom szépen egészségesen, csak az első fél évet végigordította, gondolom a sok idegeskedés miatt :-((
2012. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért biztos különbség van aközött, hogy stresszes az életed, a munkád, a családod, vagy hogy a babára vagy-e rágörcsölve.
2012. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat!
2012. dec. 21. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!