Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Influenza (vagy ahhoz hasonló...

Influenza (vagy ahhoz hasonló tünetekkel járó) betegség befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Pár napja jártak le azok a napok,amikor próbálkozhattunk.Két napja beteg lettem,este lázam volt napközben hőemelkedés,végtagfájdalom,köhögés,mellkasfájdalom.Dokinál voltam,torkom tüdőm tiszta. Nem írt semmit,porspánt eszek köhögésre,algopirint lázra,c-vitamin,sok folyadék.Félek hogy most meg emiatt nem sikerül majd a baba.

2013. febr. 12. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan nem befolyásolja, viszont ha lázas vagy, akkor a helyedben jobban is örülnék, ha most nem jönne össze a baba, majd a köv. hónapban. Minden jót, mihamarabbi jobbulást és nagyon drukkolok Nektek!
2013. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha lázas vagyok és sikerül akkor lesz baja?
2013. febr. 12. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
A láz veszélyes a magzatra nézve, azt mindenképp csillapítani kell terhesség alatt. De hőemelkedéssel nem lesz semmi gond. Én pont valami vírusos nyavalyát szedtem össze, amikor kora terhes voltam. A háziorvos azt mondta, Rubophent vehetek be nyugodtan, csak ne legyek lázas. Még egyszer minden jót Neked!
2013. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,főleg hőemelkedés van, este volt nem túl magas lázam.
2013. febr. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!