Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 es vaterás teszt mikor...

10 es vaterás teszt mikor lett pozitív annak, aki azt (is) használt? Ha esetleg tudja hogy peteérés után hányadik napon az még jobb lenne.

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 16:22
 1/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
peteérés után 14. napon, délután lett halvány pozi. Én aznapra nem vártam, és a több hónapos csalódás után azt mondtam hogy nem fogok előbb tesztelni mint ahogy meg kellene jönnie, ezért nem is teszteltem előbb, nem tudom hogy hamarabb kimutatta volna reggeliből vagy sem.
2013. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm miután megrendeltem (nem egy nagy összeg szóval nem megyek falnak tőle végülis) olvastam róla nem jó dolgokat hogy hiába 10 es érzékenységű elvileg mégse mutatta hamar a pozitivat és 25 ös teszt meg már igen stb. ezért is érdeklődöm.
2013. febr. 15. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 10-11-en. elsején voltunk együtt, kb. ekkor volt pé. is, vagy ugye utána 1 nappal max., és most hétfőn már látszódott, azóta erősödik:)
2013. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt nap reggelén 10-es vaterás nagyon halvány pozitív lett. Még aznap este csináltam egy patikai 25-öst is, az pedig nagyon erős.
2013. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem vegig negativ volt, csak a nem vart utan par nappal kezdett gyon halvany csikos lenni. Mas tesztek mar reg pozitivak voltak.
2013. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a vaterás One Step hamarabb és erősebben lett pozitív, mint az x-epil, de halványabb volt, mint a Be sure.
2013. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ovuláció után szintén 13 vagy 14 nappal volt csak (halvány) pozitív. Előtte napon meg teljes negatív.

Nem érdemes ettől hamarabb.

2013. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!