Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy teherbe esett a barátnőm? Mind ketten akarjuk, a kérdés hogy mennyire biztos? Soha nem szedet tabit se semmit! és ha többször beleélvezem az baj?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszoló írjon !!!
2013. febr. 17. 02:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mit akarsz?
2013. febr. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mármint mennyire biztos az hogy teherbe eshet ? és nem kell töbször probálkozni nagyon szeretnék babát lehet hülye kérdést tetem fel de remélem tudtok segíteni :$
2013. febr. 17. 02:13
 3/18 anonim válasza:
A leírtak alapján eléggé biztos, de kivételek mindig vannak.
2013. febr. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
tegnap előtt voltunk együtt és ezt nagyon szeretnénk ha minden jol menne még terheségi teszt nem volt semmi... majd csütörtökön veszek egyet csak hogy olvastam a forumokatt hogy így nem biztos hogy teherbe lehet esni v kinek honapok meg minden!
2013. febr. 17. 02:16
 5/18 anonim ***** válasza:

Jajj, hát ezért nem értjük... rossz kategória!

Van terheses is! :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. febr. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Az 1-es vagyok! Bocs, így már értelek, csak az alapkérdés eléggé kusza volt.


Esély van rá, de, hogy mennyire biztos? Nem biztos egyáltalán.

2013. febr. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, és azt írtad, hogy "nagyon szeretnék babát"... azért remélem a párod is így van ezzel :P
2013. febr. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*teherbeeséses
2013. febr. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
így van mind ketten szeretnéj!:) és bocs mindenkinek hogy rosz helyre írtam.....!:$ mindegy csütörtökön veszek egy terheségi tesztett és meg látom a barátnőmet hogy az e vagy nem ! :( remélem az (L) :$$
2013. febr. 17. 02:25
 10/18 anonim ***** válasza:
18 évesen készen álltok arra hogy gyerkeet neveljetek? Ez arról is zól ám hogy éjjel keveset fogtok aludni még kevesebbet dugni és pénz pénz pénz...
2013. febr. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!