Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok szerelmes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szerelmes, de élvezem hogy bokol nekem és zavarba jovok tole akkor járjak vele? Egy ido után bele szeretnék?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Neha kellemesen csalodik az ember.


20/F

2013. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad vele, rendes veled, figyelmes, jól viselkedik, és te is átadód magad a kapcsolatnak, bele tudsz szertni.
2013. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem,ne járj vele ha nem vagy belé szerelmes.
2013. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aza helyzet,hogy már mondtam neki.Azt mondta hogy nem fogja fel adni...és tényleg nem adja fel...néha jókat nevetunk :)

De nem tudom mit érzek.

2013. febr. 1. 20:39
 5/5 poiu ***** válasza:
100%
Barátkozz vele, ha több időt töltetek együtt, majd meglátod. Az jó jel, hogy veszitek egymás humorát.
2013. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!