Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem élvezem a pillanatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezem a pillanatokat igazán a barátnőmmel mert félek, hogy elveszítem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még csak egy hónapja járunk de nagyon szeretjük egymást, én viszont soha nem tudtam annyira élvezni a közös együttléteket, mert mindig arra gondolok, hogy mi lesz, ha megszűnik ez? Ha szakítunk? És így nem merem magam átadni teljesen a szeretetének, az érzésnek. Mit lehet ezzel csinálni? 17/F

2012. nov. 24. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, hogy mi lesz akkor, ha!

Élj a mának, és szeresd Őt, mert most a Tiéd. Ha így szereted, lehet, hogy örökre a Tiéd marad. Ha szakítás lesz a vége, erre azt szokták mondani, ez van beleírva a sors könyvébe. Most szeresd feltétel nélkül és minden jó lesz.

2012. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen egyszerű lenne. :(
2012. nov. 24. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit az első hozzászóló írt azzal érdemes próbálkozni.


Mit lehet csinálni? Ezt neked kell tudni. Neked kell(ene) tudni az okot amiért így érzel.


Viszont legyen bármilyen ok a háttérben ami miatt így érzel, jobb ha mielőbb túlteszed magad rajta. Ellenkező esetben be egyre jobban be fogod magyarázni magadnak, hogy vége lesz, aminek az lesz a vége, hogy tényleg szétmentek.


Ha lehet, beszélj erről a barátnőddel. Hátha találtok valami megoldást. Ellenkező esetben magadnak kell kimászni ebből az érzésből.

2012. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem a legutóbbi kapcsolatomban, ahogy te. Utólag visszagondolva ezzel védtem magam, hogy tudatosan nem engedtem magam szárnyalni, mert rettegtem, hogy akkor hatalmasat zuhanok. Nem tudok erre mit mondani. Ha úgy érzed, hogy a barátnőd is minimum ugyanennyire szeret, akkor add át magad az érzésnek. Ha pedig nem teljesen kölcsönös, jobb ha kiszállsz még most. nekem ez utóbbit kellett volna tennem akkor.
2012. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez az érzés belőled ered. A félelmedet fel kellene, hogy váltsa a biztosság.

Tudd, hogy mellette a helyed. Növeld az önbizalmat, érj el sikereket abban amit csinálsz(tanulás, sport), építsd az életed és ne megfelelni akarj. így magabiztosabb leszel és elmúlik a félelem.

ugyanazon az ajtón jön be a csalódás is mint a szeretet. amíg félsz, a szeretet sem fogod érezni.

2012. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!