Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolut szedése után mennyi...

Norcolut szedése után mennyi időre rá várhatom, hogy megjöjjön? 5 napig szedtem 4x1 szemet,3. ciklusnaptól kezdem majd a Clostilbegyt-t, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Rendszertelen mensi miatt írták fel.

2013. febr. 17. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt havim 24 évesen sem, csak ha gyógyszert szedtem. 3 hónap után írt fel Norcolutot, 5 nap alatt megjött. Closti szedése után jött a tüszőrepesztő szuri, gondolom, ha babát szeretnétek, akkor nálatok is ez lesz. Nem voltam rosszul egyáltalán. Barátnőm is végigjárta az utat, ő viszont nem viselte túl jól.
2013. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mesélnél erről részletesebben? Hogy hogy nem volt havid? Fogamzásgátlót szedtél te is? (Nálam azt mondják ezért van ez az egész.) Ez mi ez a tüszőrepesztő szuri? Mikor adják? Mennyi próbálkozás után? És egyáltalán hova és hogyan? Nem nagyon hallottam még erről. Köszi!
2013. febr. 17. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam ez semmit nem ért. Pcos és ir volt. A hármas kezelés ota rendszeres a mensim. (Nem az első vagyok :)
2013. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Tőlem kérdezgette a dokim (nőgyógyász), hogy az a cél, hogy minél előbb teherbe essek? Mondtam, hogy persze, babát szeretnék, ha lehet minél előbb. Ezt azért kérdezte, hogy akkor arra törekedjünk inkább, és ne a ciklus rendbetételére? Vagy ez hülyeség?
2013. febr. 18. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. PCOS-s vagyok, első hónap sikeres volt. Egyén függő.
2013. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!