Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt-et szed valaki...

Clostilbegyt-et szed valaki most? Vagy szedett mostanában? Tapasztalatok? Eredmények?

Figyelt kérdés
Van fent jópár kérdés és válasz erről a témáról, de mindegyik tavalyi, vagy tavalyelőtti vagy mégrégebbi.. Légyszi irjatok, ha szeditek most, vagy kismamák vagytok ennek köszönhetően.
2011. jan. 27. 14:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én szedtem mostanában (10 napja) MIRE VAGY KÍVÁNCSI?
2011. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt a 2. clostis hónapom. Én mellé Utrogestant is kapok, mert rendszertelen a menzeszem. Eddig nincs eredménye, most a napokban nem várom. Én a menzesz 5. napjától szedtem 5 napig 1 szemet.

Te most kezdted? Mennyit szedsz?

2011. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Azért kaptam, mert abbahagytam a fogamzásgátlót, még tavaly, és utána 8 hónapig nem jött meg.Akkor kaptam Proverát, az meghozta, és a mensi 2. napjától szedem a clositot, napi 2*1-et.A második hónapon vagytok túl.

Viszont, az első adag után nem 28 napra hanem 49re jött meg. Már pont készűltem dokihoz, erre megjött. Ez normális? Mostmár mindig így lesz? Így nehezen tudom kiszámolni a peteérésem..

2011. jan. 27. 15:47
 4/25 anonim ***** válasza:
Én szedtem ebben a ciklusban. Nekem a ciklus 3. napjától kellett szednem napi 2*1-et. Anno a fiunk az első clostis hónapban összejött. Most viszont nem ilyen jó a helyzet. Tavaly szedtem 6 hónapig és most megint elkezdtem, ez az első gyógyszeres hónapom. Remélem nem is lesz több, mert most sikerül.
2011. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, 2.vagyok. Mitől függ, hogy egyet vagy kettőt kell bevenni? És hogy mikor kell elkezdeni?
2011. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szia. 2. clostis hónapom. A múlt hónapban 2-szer felet kellett szednem, de nem volt peteérésem. 40 nap után mentem orvoshoz, és norcoluttal hozta meg a vérzést. Most 2-szer 1-et szedtem, de még mindig semmi. :( Nem volt peteérésem. :( Hétfőre nem várom, de valószínűleg most sincs semmi. :(
2011. jan. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nemtudommitől függ, hogy mennyit és mikor kell bevenni, nekem a rengeteg vizsgálat után írta fel a dokim, hogy így kell szednem. Amugy Ti hova jártok dokihoz? Én rengeteg dokinál voltam, mielőtt ezt megtaláltam. Nektek mik voltak a szempontok amiért a mostanit választottátok. (Én Dr Krascsenits Gézához járok Pestre)
2011. jan. 28. 10:07
 8/25 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el szedni napi 2*1-et, jövőhéten megyek uh-ra.
2011. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hallott fvalaki erről a barátcserje kapszuláról? Szerintetek azt lehet szedni Closit mellé?
2011. jan. 28. 11:59
 10/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első válaszoló vagyok!Nem hallottam a barátcserje+closti párosítást,DE Én is jártam a dokidhoz és csak annyit tanácsolok,hogy keress tovább!Engem 6 hónapig nem bírt kikezelni egy petefészek+méhnyak gyulladásból!Hiába mondtam neki,hogy nem vagyok jól fáj a hasam,azt állította,hogy az nem lehet! (Sőt a barátnőm is megjárt vele)!Igen csak rossz híre van felém!NOS azt amit Ő elcseszett próbálja a prof akihez járok rendbe tenni és ebből a betegségből ered,z,hogy nem jön össze nekem a baba! Mire elkerültem ehhez a dokihoz,addigra egy dió nagyságú csomóm alakult ki a gyulladástól!Úgyhogy szerintem keress másik dokit!

2011. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!