Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan érzésem van, mintha...

Olyan érzésem van, mintha folyton teli lenne a hólyagom, pedig nem. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Az előbb voltam wc-n de olyan mintha még nem pisiltem volna. Újra elmentem, de nem jött semmi. Ezt még sosem éreztem.
2009. szept. 8. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen tüneteim voltak már a terhesség legelején. Először azt hittem, felfáztam, de a pozi teszt megmagyarázta a dolgokat. Van görbéd?
2009. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyan igy voltam! :) Tettem is itt fel annak idejen egy kerdest, hogy sokszor ugy erzem mennem kell a wc-re mert tele a holyagom de nem jon semmi. En vegyes valaszokat kaptam, volt aki azt irta, hogy nalla babas tunet volt de volt aki felfazasra gyanakodott. De egy het mulva pozitivat teszteltem. :) Most mar a 16-dik hetben vagyunk. Ez a 'teli holyag' erzes engem eleg sokaig elkisert most mar nincs ilyen gondom. Kivanom neked, hogy nallad is babat jelentsen. :)
2009. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is babát jelentett az első babucival és elkjisért a szülésig. Már volt ugy 5-10 percenként mentem a végén.
2009. szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a görbém. Most jöttem a nődokitól, gombám van ez is okozhat ilyen tünetet?

2009. szept. 8. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!