Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges, hogy azert faj,...

Lehetseges, hogy azert faj, az alhasam meg a holyagom mert a baba rajta fekszik? 19hkm

Figyelt kérdés

Nagyon surun faj, es ejjel is volt hogy sokat fajt, sot egyszer elofordult hogy a huvelyemben ereztem fajni, es az egesz szemeremcsontom fajt.

Volt mar ilyen, akkor a dokim csak annyit mondott hogy lehet hogy lent van a baba es nyomja.


2011. okt. 29. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szervusz Sorstárs:))

Én pont ugyanígy vagyok.Pedig Nekem második baba, és emlékszem milyen volt az elsővel, mert az sem volt rég, de ehhez hasonló a kisfiammal nem volt.Annyiszor járok én is pisilni, mintha fel lennék fázva, és amikor kijövök a wc-ről, már rá 5-10 percre már megint mennék.Pedig a vizeletem tiszta, nem vagyok felfázva...A pocakom is fáj, nagyon lent, na mondjuk ilyen volt a fiammal, is, doki azt mondta, hogy néha hirtelen megugrik a méh a növekedésben, és ez jár fájdalommal.Aztán eltelik pl.:2 nap, utána semmi.Egy hét múlva ismét....Nekem a derekam is szokott görcsölni még pluszban:)

Háááát, ez van.Kibírjuk azért valahogyan.

17 hetes kismama

2011. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj de jo, hogy nem vagyok egyedul. Ja a derekfajas az nekem is van, neha gorcsol is. Nagyon rossz erzes. Felfazva en sem vagyok, a rakszures eredmenyem is negativ lett. Hat akkor majd kibirjuk, megeri :)

Nekem elso baba :)

boldog babavarast :)

2011. okt. 29. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!